Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla kuzum benim soyle oldu, Allahin isi adet bitimi test yaoacagm tuttu. Nrmalde beklerdim en az bir hafta gecsin derdim. Adet bitimi hemen yumurtlamsm.sabahini degerlendirdim. Ovulasyonun 11. Gunu silik olarak grdum. 14. Gun net sekilde cikti ortaya. Dun de kan testi verdim. Daha 1 haftalik minnagim. Degerim 48.9 cikti
Daha regl gunume 12 gun varken belli oldu. Erken yumurtladm cnku
adet gününden kaç önce belli olmuştu :) hayırlınolsun

:) ay ne güzel.. hayırlısıyla gelişsin inşallah bebeğin

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 25 Şubat
2-Kaç yaşındasınız? 40
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? Gonamax-Omepaq10-Biosteron
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası?
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz?8 ay
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Amh düşüklüğü

kıııızz taze annnee napıyorsun? :) Akşam nasıl geçti? eşine nasıl söyledin bizimlede paylaş heyecanlanmıştır eşin ailen falan :)

I

Ben artik laboquick e guvenmiyrm. 5 ay oyaladi beni. Bir gebenin gunlugunu tavsiye ederm. Kabak gbi cikartiyr pik gununu
katılıyorum o marka bence de iyi değil . bir gebenin günlüğü ebru ceylan dimi . instagram da iki kişi var aynı isimde o yüzden soruyorum

Merhabalar, ocak ayından bu zamana transfer oldum umarım bu ay hayırlı haberler alırım bende.

BAT 22 şubat
31 yaşındayım
Folbiol kullanıyorum.
Laboquick kullanıyorum ama memnun değilim değiştireceğim.
3 aydır deniyoruz.
Herhangi bir sağlık sorunum yok.

ilaçları doktor mu verdi siz kendiniz mi kullanıyorsunuz

Canim bence pozitif bir belirti gibi
İnşallah canım Yani hiç olmaz böyle normalde ama hamileliğe yormak istemiyorum. Bir çocuğum var ona hamileyken peçeteye biraz kan sürüntüsü olarak gelmişti. Şimdi de akıntı içinde ufaktan olunca heyecan yapmadım değil Rabbim isteyen heeerrrkese nasip etsin

Benim 1 Şubat ama sıfır belirti bugün biraz şeffaf akıntım var o kadar. Ve hiç de umudum yok zaten. Senin durumlar nasıl?
bugün yumurta kontrolüne çağırdı doktorum gittim ama henüz kayda değer bir yumurta yok cuma tekrar gel bakalım geç yumurtlamış olabilirsin dedi.

hadi 1 hafta kalmış inşallah hiç gelmez kırmızı

yapmamamız lazım şu lanet testleri. erkenden yapıyoruz belki geç yumurtladık. hemen psikolojik olarak negatifi çağırmış oluyoruz. ben de öyleyim kutu kutu alıyorum internetten ama bu ay tövbe ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…