Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O kadar aynıyız ki akıntım bile sıfır durdu alt karnım da dolu hissi. Ki ben vücüdümü hiç dinlemiyorum olursa olur yoksa sonra denerşz diyenlerdenim ilk ayım diye ama..bu belirtiler yerleşme vs ile mi ilgili acaba

Diğer tüpün gidip gitmeyeceği bu hafta belli olur umarım gitmez. Temizleyebilseler razıyım. O da giderse tüp bebek son çare oluyor. Ama yine de bu günümüze şükür tabi.
Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm, inşallah en az hasarla atlatırsınn Allah yardımcın olsun

Kasiklarim patlayacak gibi. Birde gazın var. PMS mi gebelik belirtisi mi bilemedim akıntım yok.

Bizim durumlar benziyor biraz benim de ilk evliliğimden bir oğlum var. Ama şimdi yaş ilerleyince zorlanıyoruz yumurtalar gelişmiyor. Ocak başında düşük yaptım ben de. Hayırlısıyla hepimiz alalım muhteşem haberi, sağlıkla alalım kucağımıza inşallah

Amin arkadaşım ,inşallah

Kızlar en iyisi vücudu hiç dinlememek adet belirtileri ve gebelik belirtileri o kadar aynı ki en iyisi bat bekleyip test yapmak tabi ben bata kadar sabredemiyorum o ayrı

Kızlar benim bugün catlama ignesinin 9 gunu akşam test yaptım hayalet çizgi cıktı sizce iğnenin etkisi halen varmidir

Benimle aynı belirtileri yaşayan bayan hamileydi ..Son 2 gün kala basım agrimazsa kesin hamileyim diyebilirim. İnşallah hamileyizdir. Benimde ikinci ayın geçen ay da hamileydim kimyasal oldu

Bende 3 gundur ovulasyon testi yapiyorum negatif. Ama gun gectikce koyulasiyo bakalim yarin nolucak

Eklentiler

• 20210125_211601.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar ben bata kadar bekleyeme karar verdim hatta batin bile geçmesini beklicem. Hayali çizgiyle bile kan testinde negatif çıkanlar falan var. En iyisi beklemek. Kendimi de dinlemicem. Akışına bırakcam. Zaten test yapmaya üşeniyorum

Canım nasıl aldın bu kararları bana da anlat

Canım nasıl aldın bu kararları bana da anlat
İsteydim canımın içi boyle bir yandan sürekli birşeyler araştırıyorum. Yaa napiyosun dedim o an kendime. Olacaksa zaten olur, istesen de olur istemezken korunurken de. Yiyecek ekmeği varsa olur. O gelene kadar da eşimle tadını çıkarmak istiyorum anın. Varsa sorun zaten, ona göre aksiyon alırız bilinçli ilerleriz diye düşündüm. Öyle yani inan üşeniyorum test bile yapmaya 2 Şubat'ta belki bir bakarım söz yıldönümumuz çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…