Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bata kadar bekleyeme karar verdim hatta batin bile geçmesini beklicem. Hayali çizgiyle bile kan testinde negatif çıkanlar falan var. En iyisi beklemek. Kendimi de dinlemicem. Akışına bırakcam. Zaten test yapmaya üşeniyorum 😃😂
Senle batlarımız aynı galiba 1 Şubat. Valla bende test kalmadığından beklicem ben de, yoksa 3 gün kala başlardım kesin 🙈 ama en doğrusunu yapıyorsun strese girme en güzeli

Senle batlarımız aynı galiba 1 Şubat. Valla bende test kalmadığından beklicem ben de, yoksa 3 gün kala başlardım kesin 🙈 ama en doğrusunu yapıyorsun strese girme en güzeli
Aynen bende de test yok. Geçen ay gittim dört gün kala test yaptım negatif adet günüm yaptım negatif hiç düzeni şaşmayan adet gitti dört gün şaştı falan. Neden yapayım ki bunu kendime. 2 şubata kadar beklicem. Varsa çok güzel olur, yıldönümü falan. Yoksa da canımiz sağolsun dimii:KK66:

Benimde BAT 7 şubat, daha çooookk var, bu ay olacak mı çok merak ediyorum. 1 şubatta yine de bir erken gebelik testi yapacağım

Ya ben bu ay test falan yok dedim ama burda 8 gün önce falan test yapanları görünce gaza geldim tabi 9 gün varken çok saçmaydı yaptığım ama su an sabrediyorum asla yapmayacağım Ocak bitecek testsiz 😀 Arkadasım battan iki gün önce iki testi de negatifti ama bat günü poZitif oldu. O yüzden ben de bekleyecegim bu ay ama o zamana kadar güzel haberler görünce daha da heyecanlanıyorum ve umut oluyor bakalım 😍

Kizlar merhaba Ocak ayı için planlıyordum çok umutluydum ama malesef bugün regl oldum 😔 bat 24 Şubat 6 aydır istiyoruz ama bir türlü nasip olmadı. Kullandığım bir ilaç yok. Ovulasyon testini bu hafta alicam bir de onunla düzenle takip edip denemek istiyorum herhangi bir rahatsızlığımda yok bakalım.bu ay olur inşallah birbirimize dua edelim 🤲🥰

Aynen bende de test yok. Geçen ay gittim dört gün kala test yaptım negatif adet günüm yaptım negatif hiç düzeni şaşmayan adet gitti dört gün şaştı falan. Neden yapayım ki bunu kendime. 2 şubata kadar beklicem. Varsa çok güzel olur, yıldönümü falan. Yoksa da canımiz sağolsun dimii:KK66:
Aynen öyle canım 😉 strese girince bütün düzen şaşıyor zaten ama gün saymadan da duramıyorum 🙈

Arkadaşlar Merhaba,

Yeni yıla girdiğimiz bugünde yılın ilk topiğini açmak istedim. :) Umarım 2021 hepimize uğur getirir. Daha önce Kasım topiğini açmıştım ve burada en çok hamilelik görülen topik oldu uğurlu bir topikti beni oradan hatırlayanlar vardır belki içinizde. :) İnşallah Şubat ayıda bana ve benim gibi diğer anne adaylarına uğurlu gelir. Bu seferde anne adaylarının ocaktan transfer olanları şubat ayı başlığında toplamak istedim. :)

Sizlerden isteğim "Beklenen adet tarihiniz" ile birlikte aşağıdaki soruları cevaplayıp tabloya isminizi yazdırmanız. :)

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 7 şubat

2-Kaç yaşındasınız? 29
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? Yok
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? Artımed
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? 2 ay

6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Yok

@newmoon10 Beni de ekler misiniz 😊

Selam arkadaşlar öncelikle Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin. Benim bat 1-2 Şubat olarak görünüyor. Ocak ayında ilk kez ovülasyonla takip ettim değerlendirdim günleri. 2-3 gündür akıntımda ince bi şekilde kırmızılıklar var. Test yapmak istemiyorum negatif görüp üzülmemek için. Size sormak istedim varmı böyle bişe başına gelen belirti olabilir mi? ♥️

ben o markada hiç bişi anlayamadım miratech ile bakıyorum daha belirgin çizgileri yanılma payı daha az gibi

Kızlar ben geçen ay ilk defa ovülasyon testi kullandım. Açıkçası nasıl kullanıldığını bilmediğim için 14. Günümde tek bi test yaptım ve iki çizgi de koyu çıktı. Başka test de yapmadım. Burda yazılanları görünce kafam karıştı. Çift çizgi çıktıktan sonra ne kadar süre daha test yapılmalı ve çalışmalara 🤭 devam edilmeli. Bir de merak ettiğim yumurtlama zamanı çift çizgi oluyor sanırım peki çatlama zamanı da anlaşılabiliyor mu testten?

Çok fena bel ağrım var dünden beri ve bugün sebebsizce ağladım. Sürekli uyuyorrum ve halsizim test için çok mu erken acaba 😊🤦🏼‍♀️

Selam arkadaşlar öncelikle Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin. Benim bat 1-2 Şubat olarak görünüyor. Ocak ayında ilk kez ovülasyonla takip ettim değerlendirdim günleri. 2-3 gündür akıntımda ince bi şekilde kırmızılıklar var. Test yapmak istemiyorum negatif görüp üzülmemek için. Size sormak istedim varmı böyle bişe başına gelen belirti olabilir mi? ♥️
Canim bence pozitif bir belirti gibi 😍

Kızlar ben geçen ay ilk defa ovülasyon testi kullandım. Açıkçası nasıl kullanıldığını bilmediğim için 14. Günümde tek bi test yaptım ve iki çizgi de koyu çıktı. Başka test de yapmadım. Burda yazılanları görünce kafam karıştı. Çift çizgi çıktıktan sonra ne kadar süre daha test yapılmalı ve çalışmalara 🤭 devam edilmeli. Bir de merak ettiğim yumurtlama zamanı çift çizgi oluyor sanırım peki çatlama zamanı da anlaşılabiliyor mu testten?
Çift koyu cizgi senin pik gunun oluyor canim bu pik bazen 2 gün sürebiliyor sen bu pikten sonra testin tekrar siliklesene kadar yapmalısın çatlaması ozaman gorunuyor.
Sen pik gördün ve degerlendirmissin sonra test yapmamışsın insallah catlamistir zaten onu kafana takma. Eger bu ay olmazsa diğer ay için
Pik gördüğün gün dahil olmak üzere devamında ki 3 günü değerlendirmek öneriliyor

X