Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Son açtıgom konuya bakar mısınız rica etsem kimse bişey yazmadı merakla bekliyorum tecrübesi olan Allah rızası için yazsın şu konuya

Adet tarihi 8-15 ocak. Yumurtlama günü uygulamanın biri 24 biri 27 ocak gösteriyor.
22 sinden beri ovulasyon testi yapıyorum. Dün ve önceki gün pikti bugün 12.00 de Cden daha silikti. Karnım şiş ve agrı var, sağ kasıgım sancı gelip gidiyo, belim felaket ağrıyo. Normalde adetim yakın bel kasık agrısı görürüm adet sancım gibi aynı. 20sinden beri ilişkiye giriyoruz korunmadan. Döllenme mi gerçekleşiyor bu agrı ın sebebi nedir? Hiç yumurtlama dönemimde böyle agrı görmedim
(24 ocakta aksam 19.30 da yine yaptım çekmemişim o da pikti.) son resim bugün 12.00 yapıldı

Eklentiler

• Screenshot_20210124-131609.png
    525,3 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20210125-124233.png
    657,8 KB · Görüntüleme: 42
kızlar kasığımda pıt pıt atmalar oluyor. seğirme gibi. akıntım hiç yok ama hiç... Normalde hiç bu kadar kuru olmadım.
arada bir kasık ağrım oluyor. Birde göğüslerde dolgunluk. yürürken göğüslerim ağrıyor resmen.bir ağrı var.
Allah'ım lütfen

Canım çok normal. Her ay aynı semptomları yaşamasak da anlattığın şeyler yumurtlama döneminde de olur. Yumurtalar çatladıktan sonra rahmin içinde sıvı birikir o sancı yapar bel ağrısı da yapar dolayısıyla. Güzel çatlamış yumurtan demek ki endişelenme çatlamayı da muhakkak değerlendir asıl döllenme o zaman olur biliyorsun

Rabbim tamamına erdirsin canım allah herkesim gönlünce yavrular versinler sevindim İnan

Tüp temizleniyor yada alınıyor daha önce diğer tüpte sezeryan oldum şimdi süreç ne olur yaşayıp göreceğiz
lütfen yapmayın ya... herşeyin bir çözümü vardı. bnm arkadaşımın ablası da aynı durumdaydı, meditasyon ve psikolojik destek aldı. bir süre ilaç milaç kullanmadı ve kendiliğinden hamile kaldı... diğer tüpünüz de giderse ne olacak Allah korusun. bence bir süre mola verin.

Diğer tüpün gidip gitmeyeceği bu hafta belli olur umarım gitmez. Temizleyebilseler razıyım. O da giderse tüp bebek son çare oluyor. Ama yine de bu günümüze şükür tabi.

Diğer tüpün gidip gitmeyeceği bu hafta belli olur umarım gitmez. Temizleyebilseler razıyım. O da giderse tüp bebek son çare oluyor. Ama yine de bu günümüze şükür tabi.
Lütfen bir doktor diğer tüpünü de alacağız dediğinde bir süre mola verin. doğal yollardan hamile kalmak ile diğer yöntemlerle kalmak arasında cok fark var.

Evet çok teşekkür ederim stresten Bi nebze kurtuldum diyebilirim telefonu daha az elime almaya calısıyorum inşallah hayırlısıyla bu ay hamileliği görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…