Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de 10.gün yoktu 11.gün vardı bekle biraz daha canım
Insallah canimmm ama varsa zaten adetim gecikir benim simdi 3 gün icinde regl görmemmi lazim ? Günümün gectigini nasil alicam yani gecen ayki döngüme göre daha 7 gün var ama yumurtlamaya göre 3 -4 gün mü ? Oglumda adetime 1 gün kala ögrenmisim siteden okudum , ama süpriz oldu bu gün gecmesi yumurtlamadan sonraki 14.günü gecincemi oluyo

Aynen canım yumurtlamanın üzerine 14 gün sayılıyormuş bende öyle öğrendim burda

Kızlar sizce cevap nedir ovulasyon testlerim bana ne diyor ????

Eklentiler​

• 20210226_134701.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 5

• 20210226_134659.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 5

Ben de aynı durumdayım çarşamba özel tıp merkezinde verdim cuma yani bugün de sağlık ocağında. İkisi arası tam 48 saat olmadı ama değerler aynı. Moralim çok bozuldu....

Ben de aynı durumdayım çarşamba özel tıp merkezinde verdim cuma yani bugün de sağlık ocağında. İkisi arası tam 48 saat olmadı ama değerler aynı. Moralim çok bozuldu....
Inşallah seninki sağlıkla ilerler canım.insallah Allahtan umut kesilmez

Merhba bugün aynı şey bende oldu adete 8 gün var sabah adet ağrısı oldu sonra karnında kramp var gibi oldu iç çamaşırı ıslaklık hissettim adet sandım ama deidigniz g8bi kokusuz beyaz akıntı geldi yoğun şekilde peceteye az önce yine geldi acaba hamilelik belirti olabilir mi yada adet belirtisi mı kusura bakmayın uzun oldu cevap için şimdiden teşekürler

Vardı kuzum meme hassasiyeti aşırı artmıştı adet zamanlarımdaki gibi degil özellikle meme ucu kıyafet bile deyince sızlıyordu Kasık batmalarım vardı girip girip çıkan baya ağrılı
Merhaba hayırlı olsun öncelikle belirtileriniz ne zaman başladı acaba

KIZlar ben de erken gebelik testi yaptım bat 21 şubattı sizce bu kadar silik çıkması normal mi
Canım bende öyle dün bat günümdü olmadım daha.
Dün erken gebelik testi yaptım baya silik çıktı. Normal teste hiç çıkmadı bişey.
Bugün kan verdim bakalım. Belki yarına çıkar sonuç. Adetinde baya gecikmiş seninde inşallah vardır kuzum yaa

Maalesef öğlen adet oldum canım inş senin kısmetin de Şubat bitmeden bebek vardır

Maalesef öğlen adet oldum canım inş senin kısmetin de Şubat bitmeden bebek vardır
Sağlık olsun canım benim bidaki ay’a inşallah her ay biraz daha yaklaşiyosun bebeğine hayırlısı olsun inşallah demekki var bi vakti.
Güzel dileklerin içinde sağol canım inşallah bakıcaz artık yarın

Beni de heyecan sardı valla hakkında hayırlısıysa olsun inş yarın mutlaka haber ver canım

Bende de adet sancısı gibi kaşık agrısı var üç gündür. Bat’a beş gün var. Hiç şaşmaz düzenim. İlk defa denedik bu ay. 15-16-17 Şubat ovulasyondu değerlendirdik ama bu kadar çabuk çıkabilir mi ya... umutlanmak da istemiyorum ama insanın aklında hep bir acaba oluyor. Adete dört gün kala test yapsam çıkma ihtimali olur mu acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…