Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese selam benim belirli regl tarihi ayın 1i yani iki gün var daha. Ama şimdi bulanık kahverengi akıntı gibi geldi. Ne dersiniz yerleşme kanaması mı yoksa geliyor gelmekte olan mı?
Devamı var mı ona bakmak lazım. Devamı olmazsa belki yerleşme kanamasıdır diye biliyorum.

Ben Test yaptım sabah dayanamadım. Adete dört gün var ama negatif. Adet günü geçerse elimde bir tane daha var.

Bizim morfolojide %3 canım allahtan umut kesilmez. Rabbim ol derse herşey olur. Rabbim öyle olmaz dediğimiz anda yüzümüze gülsün inşallah kuzum
Aminnnn kuzummm aminnnn oglumdasa böylrydi degerimiz oldu cok sükür ama bu sefer cok zorlaniyorum oglum kardes dedikce icim eriyo elimden gelen bisi yok bu sabah ama esimle balkonda sigara icerken midem bulandi lavaboya zor yetistim cikarmadim ama midem dalgalandi buna sebeb kahvaltidan sonra normal test yaptim yine negatifti

Tahmin edebiliyorum ya. Allah bu sevincinizi daim etsin. İnşallah darısı bize hayırlısıyla

Kızlar kan sonucum negatif çıktı.
Çok umutlanmıştım inanmiştim bu ay kasık bel karın ağrısı her belirtiyi çektim kesin var dedim ama erken gebelik testimde positif çıkmıştı ama yok.
Kesinlikle o erken gebelik testini tavsiye etmiyorum kaldıkı ben avrupada çok kaliteli bi marka olarak geçen Clearblue markasıyla yaptım beni çok yanıltı.
Herşeyin hayırlısı olsun hala adet olmadım onu bekliyorum artık

Tahmin edebiliyorum ya. Allah bu sevincinizi daim etsin. İnşallah darısı bize hayırlısıyla
Çok teşekkür ederim yarın akşam bir doktor arkadaşıma gideceğim şu an için her şey yolunda mı diye anca sanırım öyle inanıcam bu duruma. Amin inşallah sizlere de nasip etsin rabbim canım benim

Çok teşekkür ederim yarın akşam bir doktor arkadaşıma gideceğim şu an için her şey yolunda mı diye anca sanırım öyle inanıcam bu duruma. Amin inşallah sizlere de nasip etsin rabbim canım benim
Yaaaa nasil.güzelö saglikla.kavusss ama testin negatifti seninnnnnm suan bana nasil umut oldunnn kacinci gün yapinca negTifti kuzummm ? Pozitifi nezama görmüstünnnnn

Yaaaa nasil.güzelö saglikla.kavusss ama testin negatifti seninnnnnm suan bana nasil umut oldunnn kacinci gün yapinca negTifti kuzummm ? Pozitifi nezama görmüstünnnnn
Benim testler negatif çıkıp durdu sadece bugün sabah ilk idrarla yaptığım test çıplak gözle bakınca silik göründü inanmadım eşime gösterdim o da hemen gördü sonra da kan sonucum geldi biraz önce öyle öğrendim ben . Hala inanamıyorum bu testler gerçekten çok yanıltıyor insanı çok yıpratıyor onu anladım en iyisi kan vermek allah sana da nasip etsin inşallah canım benim

Saglikla kucagina al kuzummmm bende bugün midem bulaninca test yaptim normal negatifti ama pek ümidimde yok bakalim iste böyl3 okudukca hevesleniyoruz 16 sindacatlama baslamis 17 sinde cok silikti cizgi ovulasyon buay gögüslerim biraz farkli sadece uclarina sanci vuruyo beyaz krem gibi akintimda var ara ara gelen bel kasik agrim basladi 2 gündür ama böyle oluyo gibi geliyo olumsuz cikiyo sonradan

Benim de 2-3 gündür çok yoğun kıvamlı beyaz akıntım başladı bi de ayın 19 unda kahverengi lekelenme yaşadım 3 gün sürdü asıl şüphe orda içime düştü onu yaşamamış olsaydım gerçekten kan vermeyecektim bu idrar testlerine gerçekten pek güvenmemek lazım en iyisi kan vermek canım istersen sen de 2-3 gün bekle çatlamadan da 2 hafta geçmiş olur kan ver varsa çıkacaktır

Benim de bugün kahvengi açık pembe lekelenmem oldu öğlen daha da hiç bişi gelmedi. Devamı yok şimdilik bat ayın 1i bakalım hayırlısı hepimiz için... Ama dediğin doğru en kesini kan tahlili derler.

Benim de bugün kahvengi açık pembe lekelenmem oldu öğlen daha da hiç bişi gelmedi. Devamı yok şimdilik bat ayın 1i bakalım hayırlısı hepimiz için... Ama dediğin doğru en kesini kan tahlili derler.
Onu takipte kal canım o lekenin devamı gelmezse mutlaka kan testi ver adetin geçince insallah sen de hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…