Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bes gun kala yaptim erken testi cikti ama cikmayanlarda cok canim. Isimi saglama alayim dersen bekle adete birgun kala yap en azindan

Keseyi gördük kızlar 2 hafta sonra karından anca duyulur dedi kalp atışı için 2 hafta sonra çağırdı
Allah burada bekleyen herkese güzel haberleri versin en kısa zamanda
Bende bugun keseyi gordum canim iki hafta sonra bebegi ve kalp atisini duymaya bekliyorum dedi dr. Gozun aydin canim benim saglikla ilerlesin insallah ikimizinde

Kızlar merhaba bi bakar mısınız 17şubatta yumurtam çatladı. Bugün 10.günüm gece saat 4te test yaptım.. sizce var mı çok mu erken yaptım testi?

Eklentiler

• 51428FFD-0BAA-407D-88A6-5CCBAAA122C4.jpeg
    176 KB · Görüntüleme: 72
  • 52EBAFC2-11AC-4EB4-8E9D-099577F3CAC2.jpeg
    166,5 KB · Görüntüleme: 70
Bugün 11 ve yine bembeyaz bir test, üzüntü de değil bende oluşan bıkkınlık,sıkıldım cidden normalde bat 5 marttı ama erken yumurtlama oldu inşallah salı çarşamba regl olurum 5üne kalmadan

Bugün 11 ve yine bembeyaz bir test, üzüntü de değil bende oluşan bıkkınlık,sıkıldım cidden normalde bat 5 marttı ama erken yumurtlama oldu inşallah salı çarşamba regl olurum 5üne kalmadan
Üzülme canimm haklisin bikkinlik aslinda napalim valla olmayan seyi zorluyoruz olsun diye öyle yiprandik artik benimde Bat 5 Mart bakalim 6 Martta kadar beklicem ki zaten bekletmez erkenden gelir sagolsun ,sabahmi yaptin testi ?

Üzülme canimm haklisin bikkinlik aslinda napalim valla olmayan seyi zorluyoruz olsun diye öyle yiprandik artik benimde Bat 5 Mart bakalim 6 Martta kadar beklicem ki zaten bekletmez erkenden gelir sagolsun ,sabahmi yaptin testi ?
Evet canım sabah yaptım, 1saat oluyor

Arkadaşlar merhaba en son adetimi 17 ocakta oldum 22 ocakta bitti bir daha adet olmadım normalde 33 günde bir oluyorum genelde hala olamadim ikinciye niyetlendik çocuk için ovulasyon testi yaptım ama hiç pik görmedim eğer doğru yaptı isem idrar testi yaptım negatif anlamadım bide yumurtlama olduğunu düşündüğüm koyu çıkan iki gün olmustu üstünden 3 gün geçti adet olacaktım yumurta oldu da dollendi mi acaba adet olmadım aklıma bu geliyor ilk ogluma ilk ayda kalmıştım bunu bir seneye yaklaştı istiyoruz olmadı

Evet canım sabah yaptım, 1saat oluyor
Bikac güne bidaha dene normal testler gec gösteriyp diyolar dünden beri arastiriyorum canin gec cikan var erken cikan var ben oglumu adetten 1 gün önce ovulasyon testiyle ögrenmistim gecen aylardan yine adet günü ovulasyon yptim pikti dedim.kesin hamileyim ama adet oldum yani bazen uymuyo testler benimde bel agrim var adet oldum olacak gibiyim hic umudum yok adrtim gecince bidaha yapicam test ki ona gerel kalmaz gelir diye düsünüyorum

Kızlar merhaba bi bakar mısınız 17şubatta yumurtam çatladı. Bugün 10.günüm gece saat 4te test yaptım.. sizce var mı çok mu erken yaptım testi?
Canimmmm ben hic göremedim ama zatende erken yapmissin bende öyle erken yaptim benimde 15 subatta gece catlamaya basladi 16 subat devam etti bendede cikmadi ama sen 3 gün sonrayine tekrar et

Canimmmm ben hic göremedim ama zatende erken yapmissin bende öyle erken yaptim benimde 15 subatta gece catlamaya basladi 16 subat devam etti bendede cikmadi ama sen 3 gün sonrayine tekrar et
Aynen kuzum erken ama 9. 10. Gün öğrenenleri okuyunca heveslendim... bende bekleyeyim sen ne zaman yapacaksın.

Tamam canım denicem yine her ihtimale karşı

Aynen kuzum erken ama 9. 10. Gün öğrenenleri okuyunca heveslendim... bende bekleyeyim sen ne zaman yapacaksın.
Yaa evett insan ümitleniyo ben yapmicam daha canimm adetimi beklicem dün yapmistim sabah negatifti zaten benimki olursa bi mucize olur esimde marfoloji %2 ama yinede buay denedim dün kacinci günümdü pek emin degilim ama catlamadan sonra 10.gündü benimde 12 si catlama gösterdi negatifti pekde ümidim yok o yüzden adetim gecerse yaparim test galiba ama sen tekrarla testini

Bizim morfolojide %3 canım allahtan umut kesilmez. Rabbim ol derse herşey olur. Rabbim öyle olmaz dediğimiz anda yüzümüze gülsün inşallah kuzum

Herkese selam benim belirli regl tarihi ayın 1i yani iki gün var daha. Ama şimdi bulanık kahverengi akıntı gibi geldi. Ne dersiniz yerleşme kanaması mı yoksa geliyor gelmekte olan mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…