Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben gebelik takvimimi sildim dün 28 olan değerim.bugun 18e düşmüş henüz kanamam agrım yok ama doktor düşük yapıcaksın dedi tutunamamış dedi.pazartesi tekrar kan vericem ama umut yok.0layinxa kanamam başlar sanırım 😟

Yok zaten görünecek bişey . Moralim bozuldu
Bugün bende yaptim 15 Subatta aksam catlama baslamis bugün 11. Gün sanirim sabah negatifti testim bu ay ona güveberek sabah disciye gittim dolgu yaptirmaya buay bende bi mucize olsun istedim ama sanirim olmadi😔 Rabbim aratmadan kucagimiz7 doldursun

Eklentiler

• 20210226_134701.jpg
    20210226_134701.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 29
  • 20210226_134659.jpg
    20210226_134659.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 35
  • 20210226_134655.jpg
    20210226_134655.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 31
İnşallah en güzel şekilde duyarsınız kalp atışlarını ben 6. Haftamda duydum 12. Haftada gideceğim tekrar İnan o sitres bitmiyor şimdi de bi anda bulantım kesildi benim 9. Haftaya yeni giriyorum korku bastı ya bir şey olduysa diye sanırım evham yapmadan Allah’a emanet edip tadını çıkartmak lazım
Aynen öyle kalp atışlarınıda görmüşsünüz ne güzel bence de evham yapmayıp tadını çıkartın belirtiler zaman zaman kaybolması normalmiş 🤗 bende oazartesi gidicem kalp atışı için

canım hayırlısı olsun inşallah 20 gün sonra görüşürüz ozaman az daha sık dişini ama olacak inanıyorum birde ilişkin düzenli olsun bu ay öyle bir iki defa deneyip olacak diye beklemeyin ben geçen ay tam 11 defa denedim oldu ama kimyasal
Ben de saydım tam 15 kere denemişiz yahu nasıl tutmaz içlerinden biri diye de düşünüyorum ben daha napcağımı bilmiyorum 😀 bugün tam bat günüm acaba erken mi test yapıyorum ben ? Kan sonucumu beklicem bakalım ne olcak 🤦🏼

Ben de saydım tam 15 kere denemişiz yahu nasıl tutmaz içlerinden biri diye de düşünüyorum ben daha napcağımı bilmiyorum 😀 bugün tam bat günüm acaba erken mi test yapıyorum ben ? Kan sonucumu beklicem bakalım ne olcak 🤦🏼
denemeye devam olana kadar kısmet herşey canım ya

tosbaga tosbaga kuzum sen sessizleştin dert oldu içime olacak sakın ümitlerini kırma allah ne zaman hayırlısı ise ozaman nasip edecektir az daha sabret anım benim bu ay lur ben sana dua etmeye devam hatta herkes allah bekletmeden versin

tosbaga tosbaga kuzum sen sessizleştin dert oldu içime olacak sakın ümitlerini kırma allah ne zaman hayırlısı ise ozaman nasip edecektir az daha sabret anım benim bu ay lur ben sana dua etmeye devam hatta herkes allah bekletmeden versin
yok canım iyiyim ben valla. alışkınım ben negatiflere :KK70: .dert etme sen beni. zaten olmayacağını biliyordum ama birkaç günlük gecikme bile beni ümitlendirmeye yetti valla. ilk defa bu kadar gecikti. tüp bebek topiğindeki kızlarla konuşuyorum da bir yandan buraya bakıyorum

Adetime 11 gün varken kanamam oldu mesela normal şartlarda 9 gün var hala adete 🤷😂 yumurtlama dönemim bittiği günün ertesi günü adet oldum yani

Adetime 11 gün varken kanamam oldu mesela normal şartlarda 9 gün var hala adete 🤷😂 yumurtlama dönemim bittiği günün ertesi günü adet oldum yani
canım sen bekle bence biraz normal adet olman gereken gün bi gelsin şimdi hatırladım dün konuşmuştuk seninle ekle sen bekle

X