Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de pcos var teşekkür ederim faydasini gordum diyorsunuz yani

Kızlar hepinize bir şey soracağım prolaktinim 3 seferde yüksek çıktı makroprolaktin normal aralıkta çıktı aslında ama pazar gününe mr çekimi için gün verdiler, regl olmazsam çektirmeli miyim sizce ya hamileysem ?

Regl günü kan ver canım geç döllenme olmadıysa kanda çıkar hamilelik ona göre çektirirsin

Günaydın canım bu ay benim de öyle olmuştu çok umutlanmistim ama regl oldum maalesef. Bazen gerçekten vücudumuz çok kandırıyor bizi
Valla bilmiyorum artık daha gelen giden yok pazartesi gününe kadar olmazsam hastaneye giderim hakkımızda hayırlısı olsun ilk defa bu ay boyle oldu bide sağ kasigimdan kalçanın alt tarafına doğru acayip ağrı var

Bide bu gebelik testini öğlen denedim ben sunların saati yada şartı var mı kızlar yoksa istedğimiz saat ve aralğkta yapabiliyormuyuz

Kaset test sonuç vermez canım sen gününü bekle
Bulunduğum yerde erken gebelik de yok eşim birine aldırmış 5 gün önce denedim bata o da negatif di ama dandik bişi almış onlarda on lira erken gebelik testi görmedi hiç moralim çok bozuldu gelmiyor bat günüm

İnşallah canım dayanamıyoruz işte erkenden test yapmak beklememek iyi değil stres de hormonları kötü etkiliyor yapabilirsen sakin kalmanı tavsiye ederim
İnşallah canım elimden geldiğince kalmaya çalışıcam ama işte biran önce ne olacaksa olsun düşüncesi beni bitiriyor hemen öğrenmek istiyorum tutamıyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…