Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün akşam saatlerinde lekenmem oldu durdu bugün de 11 gibi lekenme geldi rengi koyuydu ve belime ağrı girdi tamam adet oldum dedim ama sonra gene kesildi .. bat günüm 19 Şubat neydendir acaba lekenmeler.. evde test yapsam sonuç cikarmi yarın sabah yapmayı düşünüyorum hatta bugün zorla durdum :KK51:

Yok yapmadım aldıklarım duruyor normal gebelik testi ya çıkmaz diye yapmadım olsa bile en garanti hafta sonu yapayım dedim. 🙈 Adet olurum belki diye beklemedeyim. Yapıcam demiştim doğru ama kıyamadım testlere de bugün sabır yarın olsun sabır diyerek gün geçiyorum 😂kendimi takip ediyorum nerem ağrıyor neresi şöyle olur muyum olmaz mıyım 😂😂 inan ne desem yalan olur 🙈
Yapsana Bi tane yaa hadiii çıkmazsa da gününe var zaten

Yok yapmadım aldıklarım duruyor normal gebelik testi ya çıkmaz diye yapmadım olsa bile en garanti hafta sonu yapayım dedim. 🙈 Adet olurum belki diye beklemedeyim. Yapıcam demiştim doğru ama kıyamadım testlere de bugün sabır yarın olsun sabır diyerek gün geçiyorum 😂kendimi takip ediyorum nerem ağrıyor neresi şöyle olur muyum olmaz mıyım 😂😂 inan ne desem yalan olur 🙈
İyi yapmışsın canım beraberce bekleyelim eczanenin önünden geçmiyorum almamak için test bende 😂😂

Canım teste yazık olur be hatrını kırmam ama dışarısı kar yoğun şekilde yaparsam test almak zorunda kalıcam gideceğim yer uzak biraz yazık etmim günüme varken 😂yapma bana bunu.
😆😆Tamam canım o zaman zorlamayalım çıkmazsa üzülürsen ben de üzülürüm sonra. Üzülmeyeceksen bana da ısrar ettim diye kızmayacaksan yarın sabah ilk idrarla yap o zaman 😆 günün ne zamandı 20 mi 21 mi

İyi yapmışsın canım beraberce bekleyelim eczanenin önünden geçmiyorum almamak için test bende 😂😂
Kendimi biliyorum şimdi yapsam manasız üzülcem negatif diye daha sonra beklemek daha işkence olacak. İlk başlarda alıcam yapıcam dedim ama ben hep beklemeye alışmışım kendimi kandırmak heveslendirmek istemiyorum. Negatife alıştım da azcık silik çıkarsa beklerken deli olurum 😂iki testim var birini cuma yaparım birini pazar adet günü öyle hayal ettim. Dayanamıyorum yapayım diyorum amma dışarısı soğukkk yapma gidemezsin test almaya diyor 😂 😂

😆😆Tamam canım o zaman zorlamayalım çıkmazsa üzülürsen ben de üzülürüm sonra. Üzülmeyeceksen bana da ısrar ettim diye kızmayacaksan yarın sabah ilk idrarla yap o zaman 😆 günün ne zamandı 20 mi 21 mi
20 veya 21 arası olmalıyım. Üzülmek birşey değil test almaya gitmek mesele 😂zaten testlere verdiğim paraların hesabı yok 😂param da yok yaaa 🙈zaten adet olursam test alıcam yine ovulasyon 😂😂

Bu arada Rize de olan var mı arkadaşlar
Ve evde bu ilaç vardı kendimce bunu içiyorum uygun mudur bir de arada c vitamini b 12 d vitamini damla şeklinde kullanıyorum bir de mulyivitamin

Eklentiler

• IMG_20210217_093344.jpg
    IMG_20210217_093344.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 49
X