Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslında o ilkler göremediklerini de tek tek paylaşmıştım o zaman çok net silik gözüküyordu herkeste ilk 5 dakikada çıktıysa var demişti üstünden bir iki gün geçince renkleri solmuş sadece onları da saklıycam hatıra olarak diğer ikisinin testlerini sakladığım gibi 🙂
Amin inşallah canım darısı sana ve tüm isteyenlere olsun inşallah bana sen hamilesin gibi geliyor umarım öyledir 🙏🙏🙏
Anladım canım ..Ne kadar guzel.Cok güzel heyecanlar .Umarım sağlıkla ilerler ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın .Nasıl heyecanlı ve mutlusundur şimdi .🙂Nazar değmesin inşallah ..İnşallah canım inşallah hissettiğim gibidir 🙂🙂

İnşallah🙏 ben hamile değilim canım malesef geçen yıl sonlandırmak zorunda kaldım bu ay bekliyorum daha 4 gün var bat a kısmet bakalım Allah verirse yeniden düşünmeye başladık 🙏
Hayırlısı canım inşallah sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza aldığımız günlerde gelecek üzülme bende iki buçuk ay önce kürtaj oldum bebeğim karnımda öldü nasip değilmiş demekten başka bişi kalmıyor doktorum 5 şubatta deneyebilirsiniz dedi denedik umarım olur🙏🏻

Canim
Kızlar ben hamile miyim ? Erken gebelik testinde c çizgisi bile net çıkmadı ama iki tane normal test yaptım art arda ikisi de bu şekilde çıktı. Hangisine güvenmeliyim? Eki Görüntüle 2784726 Eki Görüntüle 2784727
Canim gozun aydin hamissin. Erken gebelik testlerimde bi sorun var sanirim turkiyede. Ben erken gebelikte ogrenmistim. Tarihi gecmis olabilir testin o yuzden sorun olabilir takma kafana. Normaller bile gosterir olmus hamisligini artik 🥰

Hayırlısı canım inşallah sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza aldığımız günlerde gelecek üzülme bende iki buçuk ay önce kürtaj oldum bebeğim karnımda öldü nasip değilmiş demekten başka bişi kalmıyor doktorum 5 şubatta deneyebilirsiniz dedi denedik umarım olur🙏🏻
Amin canım inşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏🙏

Anladım canım ..Ne kadar guzel.Cok güzel heyecanlar .Umarım sağlıkla ilerler ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın .Nasıl heyecanlı ve mutlusundur şimdi .🙂Nazar değmesin inşallah ..İnşallah canım inşallah hissettiğim gibidir 🙂🙂
İnşallah canımm valla evet heyecanlıyım her bir evlat ayrı heyecan ama kalp atışını duyana kadar güzel haberler alana kadar çok fazla kaptırmayım diyorum bazen de var işte yaşa heyacanını doyasıya diyorum karışık duygulardayım.. Bu ay olmazsa da üzülme olur mu hayırlı zamanı vardır ben geçen sene olsaydı pandemi olacaktı panik atak vardı falan tam hazır değildim ne zaman hazırım dedim o ay geldi çok şükür

Kızlaaar az önce yaptım görüyor musunuz hayal görmüyorum değil miiiiiiii!!!!!!

Eklentiler

• IMG_20210217_182057.jpg
    IMG_20210217_182057.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 80
Ay valla değişiğim 😂😂 her an adet olacam diye bekliyorum 😂 test yapamadın mı daha ben dayanamamışsındır dedim sorayım 😂🙈
Yok yapmadım aldıklarım duruyor normal gebelik testi ya çıkmaz diye yapmadım olsa bile en garanti hafta sonu yapayım dedim. 🙈 Adet olurum belki diye beklemedeyim. Yapıcam demiştim doğru ama kıyamadım testlere de bugün sabır yarın olsun sabır diyerek gün geçiyorum 😂kendimi takip ediyorum nerem ağrıyor neresi şöyle olur muyum olmaz mıyım 😂😂 inan ne desem yalan olur 🙈

X