Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada Rize de olan var mı arkadaşlar
Ve evde bu ilaç vardı kendimce bunu içiyorum uygun mudur bir de arada c vitamini b 12 d vitamini damla şeklinde kullanıyorum bir de mulyivitamin
Ya seninde mi kanın düşük bende iğne B12 içn birde damla kullanıyorum d vitamini için 🙈

Böyle diyorsun o beni mutlu ediyor 😂gerçekte var olsa ahh ahh iç sesin çıkar mı genelde onu merak ettim şimdi?
Sen ve @ipeksmom da var diye hissediyorum ama Allah bilir canım doğru mu hissediyorum cuma görürüz inşallah yapma sen yapma tamam sebep olmayayım testine zaten bu saatte yapma sabah ilk idrarla daha iyi diyorlar ya

Genelde kanım düşüktür ama Bayadır ben ölçtürmedim kendim kullanıyorum vitamin olsun diye haşimato var ben de bir de onun için 75 mg ilaç kullanıyorum her gün
Fobiol da kullandım doktorum vermişti bitince bıraktım. Benim de uzun süre sonra ilk defa düştü adet kanamam başıma iş açtı çok oldu kanamam kansızlığım sebeb oldu. Şimdi çok şükür iyiyim adetimde normale döndü. Çok dikkatli ol canım kendine güzel bak hele şimdi daha çok.

Benim 2. Kızımda adeti bir hafta geçmişti 25 çıkmıştı daha yeni demişti geç döllenme olmuş 3 4 haftalık oluyor sanırım tam da bilmiyorum ama yanlış söylemeyeyim
Kuzum ben 3 hsfta bir adet goruyorum 21 gunde bir o yuzden ben cok erken ogrendim ondanmi acaba

Hemen doktora git o zaman belki kan sulandırıcı bişey verir benim de var 1 düşüğüm tabi test yapılmadı ama soru işareti kaldı bende pıhtılaşmadan mıydı diye
Sebebi araştırılmadı benim de ilk düşükler normal denmişti ama giderim
Canim kan testi yaptirdim sonuc 13,15 doktora yarin gostercem ne kadarlik oluyor acaba
3 4 haftalıktır cenım

Yumurtlamam 6 sıydı 7 sinde çatlama oldu işte bence erken o test için sence?
Ben de ne zaman yumurtlama tam bilmiyorum 5 i yazıyordu programda 5 inden hesaplarsam 11. Gün testte silik çıktı (15 şubatta) 6 sı dersem 10. Gün çıktı senin 7 si dersek 11. Gün oluyo bugün bilemiyorum çıkabilir bence benim diyorum acaba daha mı erken oldu regle 3 gün 4 gün kala baya çıkınca bilmiyorum ya ben çıkmazsa da üzülmeyeceğim için yaptım ama üzüleceksen yapma çünkü varsa çıkmadıysa bu sefer üzüntüden stresten bir şey olur etkilenirse

X