Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bugun miğde bulantım başladı 🤣 Normalde ilk hamileliğimde yaşamadım , simdi böyle degisik miğde bulantım var , normaldir herhalde değil mi? Bu haftalarda

Ben şimdi bir test daha yapıcam koyulaşmaya var mı diye sancım kasık ağrım var ve sürekli ıslaklık hissediyorum adet olacak gibi çift çizgi çıktı ama hala ya olursam diye aklıma geliyo 😐
Benimde öyle oldu adete bir iki gün sonra sonra akıntım vs geldi korktum ama yoktu cok sükür sonra test yaptım pozitif işte seninde öyledir canim korkma idrar testleri cok yanilma payı vermiyor

Canım o ağrıyı ben ayın 4 ünde hissettim ..O zaman başladı benim de .
Bekle biraz daha yarın sabah Bi test daha yap olmazsa canım umarım vardır 🙏
Yerleşme sancısı dır canım korkma 🙏
Sanırım öyle sağol canım
Bencede hamilesin canım sen yerinde olsam dayanamazdım valla 🤗🤗
Çok erkenden kan vermek istemedim ama sanırım yarın veririm
Kızlar 2.kez kan verdim pazartesi 16.2 çıktı bugün 71.8 çıktı normal değil mi artış
2 katından fazla artmış normal canım
Benim bugun miğde bulantım başladı 🤣 Normalde ilk hamileliğimde yaşamadım , simdi böyle degisik miğde bulantım var , normaldir herhalde değil mi? Bu haftalarda
Ben ikisinde de yaşamadım ne kusma ne bulantı bunda da varsa yaşayın istiyorum kilo veririm biraz 😆
Benimde öyle oldu adete bir iki gün sonra sonra akıntım vs geldi korktum ama yoktu cok sükür sonra test yaptım pozitif işte seninde öyledir canim korkma idrar testleri cok yanilma payı vermiyor
Evet acayip ıslaklık sancı oldu çarşıdaydım yürüdüm baya ondan sanırım dinlenicem biraz 🙂

Yaptım test ilk ikisi 15 şubat sabah ve öğleden sonra üçüncüsü dün16 şubat en son ikisi bugün 17 şubat iki farklı marka
Koyulaşma düzenli sanırım artık cumaya kan veririm değeri öğrenirim inşallah 🙏

Eklentiler

• IMG_20210217_153048.jpg
    IMG_20210217_153048.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 68
Yaptım test ilk ikisi 15 şubat sabah ve öğleden sonra üçüncüsü dün16 şubat en son ikisi bugün 17 şubat iki farklı marka
Benimde öyleydi son 2si tutmus canim artık kan verirsin kana sonradan karışmış :) ondan oyle gorunuyor.. Hadi hayırlısı olsun 🙏🏻😍

Sana da kendi başıma geleni söleyim canım 3 gün kala erken gebelik testi negatif adet günü kaset test pozitif çıkmıştı her zaman doğru sonuç vermiyor umarım sende işe yarar yani negatif görğrsende moralini bozma 🙏
Teşekkür ederim canım inşallah pozitif çıkar🙏🏻 Bu arada tebrik ederim seni bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim🙏🏻

Teşekkür ederim canım inşallah pozitif çıkar🙏🏻 Bu arada tebrik ederim seni bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim🙏🏻
İnşallah🙏 ben hamile değilim canım malesef geçen yıl sonlandırmak zorunda kaldım bu ay bekliyorum daha 4 gün var bat a kısmet bakalım Allah verirse yeniden düşünmeye başladık 🙏

Bat 22 benim bugün alabilirsem erken gebelik testi yapıcam kızlar çok mu erken yapıyorum acaba size bi sorayım dedim
Yap gitsin canım .Ama negatif çıkarsa da
Sen bence geç döllenme yaşayacaksın :) Bekleyemiyorsun heyecandan az kaldi biraz daha sabir :)
Canim ağzından bal damlıyor valla 🙂🙂Ben ilk hamileliğimde geç döllenme yaşadım .Gecikmeden 13 gün sonra öğrendim .Üç gün gecikmede bile testler negatif çıkınca bıraktım ..Bu da öyle olabilir evet 😂😂

Evet ilkler baya sıkılmış hatta ben göremedim .Negatif gibi .3 gün kala belirginleşmeye başlamış .Önemli olan koyulasmasi .Sağlıkla ilerlesin inşallah 🙂🙂
Aslında o ilkler göremediklerini de tek tek paylaşmıştım o zaman çok net silik gözüküyordu herkeste ilk 5 dakikada çıktıysa var demişti üstünden bir iki gün geçince renkleri solmuş sadece onları da saklıycam hatıra olarak diğer ikisinin testlerini sakladığım gibi 🙂
Amin inşallah canım darısı sana ve tüm isteyenlere olsun inşallah bana sen hamilesin gibi geliyor umarım öyledir 🙏🙏🙏

Hayırlı olsun tekrardan ayrı bende tebrik edeyim bizlerde bu anları yaşarız inşlh. Cumaya Güzel haberlerle gelesin 🤗

X