Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de ne zaman yumurtlama tam bilmiyorum 5 i yazıyordu programda 5 inden hesaplarsam 11. Gün testte silik çıktı (15 şubatta) 6 sı dersem 10. Gün çıktı senin 7 si dersek 11. Gün oluyo bugün bilemiyorum çıkabilir bence benim diyorum acaba daha mı erken oldu regle 3 gün 4 gün kala baya çıkınca bilmiyorum ya ben çıkmazsa da üzülmeyeceğim için yaptım ama üzüleceksen yapma çünkü varsa çıkmadıysa bu sefer üzüntüden stresten bir şey olur etkilenirse
Canım mesela benim kızımda adet 2 gün geçtiğinde çok silik çıkmıştı geç döllenmişti 7 de çatladıysa çıkmayabilir benimki de şu an aynı Yusra30 ile

Ben de ne zaman yumurtlama tam bilmiyorum 5 i yazıyordu programda 5 inden hesaplarsam 11. Gün testte silik çıktı (15 şubatta) 6 sı dersem 10. Gün çıktı senin 7 si dersek 11. Gün oluyo bugün bilemiyorum çıkabilir bence benim diyorum acaba daha mı erken oldu regle 3 gün 4 gün kala baya çıkınca bilmiyorum ya ben çıkmazsa da üzülmeyeceğim için yaptım ama üzüleceksen yapma çünkü varsa çıkmadıysa bu sefer üzüntüden stresten bir şey olur etkilenirse
Yapmıcam zaten canım 😊 kendimi yormicam. Şimdi benim dikkatimi ne çekti biliyor musunuz? Ben bu sayfada öğrendim silik test hamilelik olabilirmiş 🙈bir soru soracağım. Ben bundan 3 ay önce günüm bekledim birgün geçti test yaptım o tstşm silik çıktı bende hamile değilim diye düşündüm günümün geçmesini beklerken adet günümden 5 gün sonra adet oldum. 28 günde bir olan ben 33 de oldum. Şimdi kafama takılan ben o arada ne yaşadım. Normalde günümde olurum hep. O şaştığı günler hep geçiktikten sonra adet oldum. Ama testlerim silik de olsa pozitifti.

Yapmıcam zaten canım 😊 kendimi yormicam. Şimdi benim dikkatimi ne çekti biliyor musunuz? Ben bu sayfada öğrendim silik test hamilelik olabilirmiş 🙈bir soru soracağım. Ben bundan 3 ay önce günüm bekledim birgün geçti test yaptım o tstşm silik çıktı bende hamile değilim diye düşündüm günümün geçmesini beklerken adet günümden 5 gün sonra adet oldum. 28 günde bir olan ben 33 de oldum. Şimdi kafama takılan ben o arada ne yaşadım. Normalde günümde olurum hep. O şaştığı günler hep geçiktikten sonra adet oldum. Ama testlerim silik de olsa pozitifti.
O zaman sen kimyasal yaşadın silik olan 5 dakikada çıkmışsa vardı kimyasal oldu tutmadı adetle gitti

Kızlar günaydın,

Dün ve bugünün batları ne durumda? Kimse hiç bişey dememiş. :)

@Glchn66

Belirsiz27

A Asenaasena96

16.02.202124Klomen
İnofolic
5 AYPKO

@almracnn

16.02.202127Folikasit
İncir kürü
-6 AYPKO
Kan pıhtılaşması

@kardelen1987

16.02.202134FoliforDuo-1 AY-

@Huzur44

16.02.202127Folbiol3 AY

Mikyy38 Mikyy38

17.02.202122Folic-1Laboquick3 AY-

@sestra22

17.02.202132Folidoce2 AY-

@cukulatam

17.02.202125--19 AY-

Beyazmelek11 Beyazmelek11

17.02.2021Femara/Estrofem
Folikasit
-17 AY
Canım ben daha bakmadım bi kaç gün daha geçsin istiyorum

O zaman sen kimyasal yaşadın silik olan 5 dakikada çıkmışsa vardı kimyasal oldu tutmadı adetle gitti
Çıktı hemen arkadaşıma attım test bozuk sandım ne bileyim burada öğrendim bu ay ne olduğunu o zaman benim adetim dışı kanamam oldu aşırı böyle yoğun şekilde. Adetim normal olurken ped yetiremedim kendime 🙈parça parça düştü içimden. Mesela 2 aydır normal adet oluyorum çok güzel. Bunu öğrenmiş olmam güzel oldu silikte olsa giderim doktora bilmemek kötü bazen.

Bende merkezde oturuyorum. Ünyeliyim kendim :) doktorda yok pek ünyede kime gidiyorsun özele mi? Benimde düşüğüm oldu bana da ilk hamilelk olur dediler.
Canım ilk gebeliğimde özele gittim çakırtepeye şimdi eşim devlet hastanesinde çalışıyor oraya yani doktor geldi geçen gittim o kadar iyi ki ona devam etmeyi düşünüyorum 🤗

Kızlar adetime daha var bat 25 şubat, bugün yumurtlamanın ilk haftası kasıklarım ağrıyo adet olacakmışım gibi sancı giriyo aralıklı hiç bu kadar erken olmazdı sancı neden oluyo olabilir ki 🤕

Canım ilk gebeliğimde özele gittim çakırtepeye şimdi eşim devlet hastanesinde çalışıyor oraya yani doktor geldi geçen gittim o kadar iyi ki ona devam etmeyi düşünüyorum 🤗
Kim merak ettim şimdi doktoru 😇çakırtepe soygun yeri 😀Bülent gidiyor benim oradaki arkadaşlarım. Sen hangi aşamadasın?

Kızlar dayanamayıp yaptım bat 22ydi negatif çıktı ama aksi gibi şimdi kanamam gelmiş az kahverengimsi ama başka yok adet değilim acaba adetmi olucam sabaha filan

X