Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yazım yanlışlarım için kusura bakmayın hızlı yazdığım için bazı kelimeleri linç etmişim

Evet ya gerçekten böyle güzel bir şekilde anlatmak varken niye böyle davranıyolar anlamıyorum bakalım sonuçlara da belki normal der

Ben xe o ladar erken olmaz diye ihtimal vermiyorum. Ama önxeki hamilelikten adetten 13 gün sonra hamile kaldım diye hesapladım demekki benimki de o şekilsw ilerliyor, bundan sonra daha dikkatli olcam ya tesekkür ederim valla aydınlanma yaşadım su an

Yok canım şundan uzun kullanınca adetten kesermiş bende aşırı adet olmuyorum hep keser diye başıma iş açmak istemedim. Olsun o adam öyle diyor ama herkes için geçerli değil dedikleri. Bazı faydaları adet söktürür diyor ama aşırısı çok kanama yapar bu da iyi olmaz. 15 gün kullandım o bile iyi geldi bi 15 daha kullanıcam. Aralıklı daha mantıklı geliyor biranda yüklemek istemedim yaaani bulsunlar aramaktan heba oldum içmediğim yemediğim şey kalmadı

Bence herhangi bi zamanda başlayabilirsin hamilelikten şüphe edersen bırak ama öyle öneriliyor
Benim ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı kısmet böyleymiş ilk hamilelikte hiç belirti yaşamadım o yüzden kestiremem sanırım gebelik olayını tabi yine aynı belirtilerle oluyorsa ben bi kaç gün içiyim regli olursamda en başında başlarım bu ay zaten doktorumu yine ziyaret etmeyi düşünüyorum onada sorayım

Tabiki de öyledir deneyerek hangisi kendimize uygunsa oyle kullanmamız lazım cok dogru. Swn öyle hissediyorsan baska bisey önemli değil, ben de daha kullanmadım aldım ama bu ay ilaç içtiğim için erteliyorum kullanmayı inşallaj gerek kalmaz

Ben dw hicbir belirti yaşamadım adetim cok gecikti niye gecikiyor gidiyim bi goruneyim doktora dedim 6 haftalık hamilesin dedi. Ruhum bile duymamış iste düşükle sonuclandı ama kısmet.. Doktora danısarak kullanmak en iyisi

Rica ederim canım en kısa zamanda bebişini kucağına almak nasip olsun sana da, hepimizede

Bana da tam tersi hergün ilişki yaşamak zor geliyor görev gibi en azından bilip koyulaşmaya başlayınca 2/3 gun yapmak daha avantajlı
Her gün değil mesela biz adet bitti iki üç gün sonra 9. Geceden başladık 1 hafta her gün de değil ve bebek için görev gibi düşünerek olmaması lazım zaten bilmiyorum tabi kişiden kişiye değişir ama görev gibi görmedim ben bebek için yapıyoruz illa düşünmedim zevk için oldu daha çok...
Dediğim gibi ovulasyona becerebilene ne mutlu bana da o eziyet gelmişti

Teşekkür ederim öyle yapayım en iyisi inşallah bu hamile kalırız hepimiz

Ben civanpercemi ile arslan perçemi birlikte kullandım birisi adet artırırken birisi de adet kanaması biraz kesiyor dengelesin o şekilde kullandım. Fazla o yüzden kullanmak istemiyorum başka birşeye sebeb olmamak için. Şuan kullanmıyorum dediğiniz gibi Allah oraya bırakmasın. Sadece kullananların kendisini iyi bilmesi demek doğru tedavi demek ona inanıyorum...

Şuan aklım karıştı sabahdan ılaçlarım var onları ıcıyorum 9 da onları içtikten sonra 12 e kadar sıvı almasam beklesem test yapsam olur dıye dusunuyorum
LH hormonu 12 ile 5 arasi yogundur. Birde aksam 8 - 10 arasi canim. Her aksam ayni saattede yapabilirsin kacmasin günün. Yani en azindan 8 gibi yaparsin her gun ayni saatte canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…