Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım amin inşallah Rabbim hepimizi muradına erdirsin inşallah. Bende çok istiyorum eşim de öyle. Iki oğlum var ama göremiyorum onları babalarının yüzünden. Bunun stresi de engel oluyor biliyorum.
Bi anne icin en zoru evlatlarinla olan imtihan Rabbim hayırlı bi kapı açsın inş

Bana da aynı şeyi söylediler ama ben ilk kürtaj sonrası yaptırdım tüm testlerimi. Pıhtılaşma problemi çıktı. Hamile kalınca iğne kullanmaya başlayacağım
Anladım canım, ben yaptırmadım Bir problem çıkmaz inşallah yani doktor yapmafı devlet teki, özele de maddiyattan dolayı gidemedik

oooww süper bence hamılesın erken gebelık testlerıne ınanmıyorum ben artık ya barız bellı yanı kaç gun var reglıne yada gectımı
Yok canım geçmedi günüm daha 3 gün var. Erken gebelik testleri daha hassas oluyor diye onda çıkar diye bekliyordum böyle görünce moralim bozuldu

Kızlar günaydın,

Dün ve bugünün batları ne durumda? Kimse hiç bişey dememiş. :)

Laviniiaaa

Belirsiz27

A Asenaasena96

16.02.202124Klomen
İnofolic
5 AYPKO

A almracnn

16.02.202127Folikasit
İncir kürü
-6 AYPKO
Kan pıhtılaşması

K kardelen1987

16.02.202134FoliforDuo-1 AY-

Mihrimah Sultann

16.02.202127Folbiol3 AY

Mikyy38

17.02.202122Folic-1Laboquick3 AY-

S sestra22

17.02.202132Folidoce2 AY-

cukulatam

17.02.202125--19 AY-

Beyazmelek11

17.02.2021Femara/Estrofem
Folikasit
-17 AY

Merhaba arkadaşlar bat 15 şubattaydı günüm geçince erken gebelik testi aldım bu sabah. Gün içerisinde yapsam doğru sonuç verir mi acaba? Ona göre bekliycem 2-3 saat ya da yarın sabah yapıcam. Önerisi olan var mıdır?

Yok canım geçmedi günüm daha 3 gün var. Erken gebelik testleri daha hassas oluyor diye onda çıkar diye bekliyordum böyle görünce moralim bozuldu
canım benım ıkı tane yapmıssın bence var hadı dıyelım bırı bozuk ya dıgerı odamı bozuk erken gebelıkte sorun vardır belkı kan versen vaktın varsa hıc bekleme bence benımde ılk gebelıgım bu sekılde cıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…