Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlar merk edenler icin ben test yaptım ama maalesef negatif peki artik hamile olmadigimdan emin olabilirmiyim adet gecikmesinin 5. Gunu sogan kurune baslamak istiyorum belki adet sokturur sizce?

Size kendimden ornek vereyim. Adetin son gunu yumurtlamaya basladm. Adet bitimi 2. Gun pik gordum. Size kalmis tabi. Ama 10 gun diye sartlamayin Kendinizi. Kacirabilir veya 2 kere yumurtlama olablr.
Ben 15 ocakta adet oldum 21 ocakta bitti adetim bugün yada yarın başlamayı düşünüyorum ama adet bittiğinde korunmadan yaptık dün pik falansa eğer kaçırmamışımdır heralde

Merhaba kizlar merk edenler icin ben test yaptım ama maalesef negatif peki artik hamile olmadigimdan emin olabilirmiyim adet gecikmesinin 5. Gunu sogan kurune baslamak istiyorum belki adet sokturur sizce?
Canım dün bir arkadaş sogan maydonoz biR ay boyunca kaynatip ictigini söyledi diger ayda hamile klmis dene istersen

Ben 15 ocakta adet oldum 21 ocakta bitti adetim bugün yada yarın başlamayı düşünüyorum ama adet bittiğinde korunmadan yaptık dün pik falansa eğer kaçırmamışımdır heralde
Canım yumurtalar hemen öyle kolay kolay büyüyüp çatlamiyo adetin 12 14 gününu buluyo

Canım dün bir arkadaş sogan maydonoz biR ay boyunca kaynatip ictigini söyledi diger ayda hamile klmis dene istersen
Bende cok duydum ama adet gecikmem var hamile olmus olmaktan korkuyorum dusuk riski oluyoya

Ve ayrica ovulasyon takibi gercekten cok onemliymis. Ve adetin son gununden baslamak. Klasik o dusunce yuzunden hep yumurtlamalari kacirdim sanrm. Laboquick testi yuzunden husrana ugradm hep. Insallah pazartesi guzel haberler verrm.
Nedem canim testle ilgli bi sorun mu vardi

Bi hafta kaldi adetime acaba diyorum hergun yapsammi 2. Cizgi zaten hep cikiyo ama koyulascakmi gunden gune

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…