Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5 Hafta 3 günlükmüşüz.. Doktordan geliyoruz herşeyi normal dedi.. 18 haftaya kadar kilo almıyoruz dedi sağlıklı besleniyoruz.. Allah isteyen herkese nasip etsin..
Allah sağlıkla kucağına aldırsın inşallah canım, böyle resimler gördükçe ben de diyorum bir gün böyle paylaşım yapıcam, çok hevesleniyorum ... çok da mutlu oluyorum bu yazıları okuyunca :)
Nasil agladim uzuldum bilsen☺ neden yeni evliler hemencik hamile kalabiliyorda bizim problem yokken olmuyor diye dusundum durdum simdide regl bekliyorum
Canım takma, yenia aya yenilenmiş olarak gir, sonuçta menapoz geçirmedin ya kalabilirsin hamile :)

erken gebelik testi deneyebilirsiniz, negatif çıksa da birkaç gün sonra da tekrarlayın hemen moral bozmayın ama.
Çok güzel anlatım ve motive edici konuşmanız dediğiniz gibi dünyanın sonu değil teknoloji gelişti Rabbim derdimize dert katmasın. Derdimize çare versin hayırlısıyla inşlh
Teşekkür ederim canım, yani ben 35 yaşındayım halen ümidim var, 30 yaş ne ki tazecik daha :))) Olacak olacak inanıyorum :)
Kızlar kan sonucum 16.2 çıktı @Snaa @slyvia242
(Tebrik ederim tekrardan canım :)))

Normal canım, bir toparlansın rahmin o değerler şahlanır kalkar, sen moralini yüksek tut :)

Reactions: Omr
Bencede var hayırlı olsun

Okadar iyi anlıyorum ki .. herkese sıradan olan birçok şeye çok çaba sarfediyor olmak insanı yıpratıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…