Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnn inşallah ömrümüzün yettiği kadar namazımızı kilacaz inşallah rabbim sizlerede nasip etsin inşallah hep dua edeceğim sizlere
Sagol canim. Cok sukur bir tane var 4 yasinda namazlarda tepemde bazen kendi de kiliyor o zaman rahat kilmazsa tepemden indigi yok:) bakalim ikincisi ne yapacak.eve nese bunlar ya Rabbim komsenin evini evlatsiz birakmasin

kızlar birşey sormak ıstıyorum test ıle takıp edıcem yumurtlamayı elıme perşembe gecıcek regl
bugun bıttı perşembeye kadar herhangı bır deneme yapayım mı yoksa beklıyımı nedıyorsunuz
Canim illa denemk icin yapma adettin kac gundur esin yaklasamamisti bos gecirme testler gelene kadar zaten 3 gun var en azindan bir gece deneyin

Tazecik ilahi siz valla güldürdünüz beni gecenin habu saatinde :)) bende inanıyorum da beklemek zor :)) sıkıcııı

Sagol canim. Cok sukur bir tane var 4 yasinda namazlarda tepemde bazen kendi de kiliyor o zaman rahat kilmazsa tepemden indigi yok:) bakalim ikincisi ne yapacak.eve nese bunlar ya Rabbim komsenin evini evlatsiz birakmasin
Aminn aminn inşallah canım

Tazecik ilahi siz valla güldürdünüz beni gecenin habu saatinde :)) bende inanıyorum da beklemek zor :)) sıkıcııı
geçen bir arkadaşımın teyzesi- 50 yaşında bu arada- bebeği olduğunu söyledi... hiçbirşey imkansız değil.. o yaştakiler de bizleri tazecik görüyorlar ama haksız mıyım süreç sıkıcı ama sonucu da bir o kadar heyecanlı ve tatlı :)

Regli olmadıysan ?
1 2 3 yumurtlama 4 subat catlamaydi canim. Takvime girdim bu bilgileri fakat 3 gun gecikme gosteriyor. Cumarteside erken gebelik testi yaptim negatifti. Erken yaptim belkide bilemedim ya. Şansa da 2 3 gundur aksamlari ayaklarim buz gibi usuyorum yatarken yaniyorum. Karin kasik agrilarimda geliyor gidiyor saplanti gibi enteresan yani. Goguslerim inmisti acisi vardi bugun yine sisti agiriyor bir tuhafim bugun yarin bakalim gelecek mi cok gecikti bana gore iste negatifi gorunce ben adet olmaya odaklandim

canım sen progesteron kullanıyor musun suanda?

Aynı şeyler bende de var ya ayaklarım üşüyor yatağa girince de yanıyor anlamadım inşallah gebeliğin habercisidir. Adet olacakmışım gibi ama bakalım hayırlısıyla olmayayım allahim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…