Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah öyle olur canım .Birkaç gün daha bekleyeyim ..

Haklısın canım devamlı bir ağrımda yok batıyor çıkıyor bir sağa bir sola emin olamadım :)

Takıl takıl hiç önemli değil evde yemek yok hiç iş yapasım yok yataktan çıkmadım bugün ihtiyaçlar hariç. Nasılsın iyi misin bu arada
Kalk bacım kalk sen ağa ben ağa inekleri kim sağa diye bir laf var ya hıh işte tam bize göre bugünde dışarıdan söyleyiverin boşver dinlen. iyiyim canım çok şükür ağladım kendimi dağıttım evi temizledim yemek duş derken kendime geldim iyiyim şimdi

üzülme lütfen daha günlerin var bende aynı duyguları yaşadım neyse ki gazımı aldım :) bazı arkadaşlar da sağ olsun destek oldu ne yapmam konusunda. Nasip ve hayırlısı diyelim her şeyden önce sağlıklı bir gebelik istiyoruz regl gününü bekle test yapma bir daha canım inşallah kırmızıları görmiceksin

Ne güzel yazmışsın canım ..Çok teşekkür ederim.Moral oldun..Umarım öyle olur ..

Ahhh biz kadınlar olmasak hayat çekilmez kalktım ya yemek koydum evi süpürdüm markete gittim geldim hızlıyım da istemeyince o gıc kalkmıyor napalım hergün aynı şeyler püfff.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…