Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy canım çıkmış ya var..Maşallah .Bu test güvenilir diye biliyorum .Ben de hep bunu kullandım .Tebrik ederim.Koyulasir inşallah .Darısı bize ..

Canım belirtin var mıydı ?Bat a 4 gün mü var ??

Hemen hemen ayni seyleri yasamisiz canim ama sukur mutlu sona kavusmussun sende. Namaza baslamaniz cok duygulandirdi beni. Rabbim daim etsin. Soyle 2 sene sonra bebisiniz sirtina atlayip oyun oynarken kilin namazlarinizi insallah
Aminnn inşallah ömrümüzün yettiği kadar namazımızı kilacaz inşallah rabbim sizlerede nasip etsin inşallah hep dua edeceğim sizlere

Kuzum resim de çok net değil ama canlıda belli oluyo eşimde gördü
evet resimde hiçbirşey yok gibi bayağı yakınlaştırdım hatta ama göremedim.
bayağı üzülüyordun oldu inş. hayırlısıyla devam etsin çok sevindim hayırla gelsin hayırla doğsun inş.

bayağı üzülüyordun oldu inş. hayırlısıyla devam etsin çok sevindim hayırla gelsin hayırla doğsun inş.
Hayırlısıyla inşallah canım isteyen herkese nasip etsin rabbim ama kan sonucu gelmeden kesin demiycem bakalım

Keşke flaşla çekseymişim daha net böyle

Eklentiler

• 20210215_113945.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 91
Hayırlısı olsun .Üzülmeyin .Diğer aya nasip olur inşallah .Güzel haberi paylaşırsınız .

Günaydın benim ovulasyon tarihim baya bi kaydığı için adet düzensizliğinden dolayı 12 şubatta pik gördüm daha yeni o yüzden batı 24 Şubat olarak güncelleyebilir misiniz rica etsem?
Ovulasyon testi olarakta laboquick marka test kullanıyorum eklemek isterseniz.

Canım belirtin var mıydı ?Bat a 4 gün mü var ??
Evet takvime göre 4 gün var çatlama ne zaman bilmiyorum takip etmedim takvime baktım 5 ya da 6 şubat yumurtlama 19 şubat Bat
En çok şüphelendim belirtim sulu bazen de beyaz kremsi akıntı ıslak hissetmek, birşeylrr yiyince rahatsızlık vermesi arada 2 gündür başladı sızı geliyor göğs ucuma ama çok değil, burnum tıkandı saman nezlesi gibi oldum,göğüslerim de damarlar daha yeşil sanki

Ayy canım çıkmış ya var..Maşallah .Bu test güvenilir diye biliyorum .Ben de hep bunu kullandım .Tebrik ederim.Koyulasir inşallah .Darısı bize ..
İsteyen herkese göstersin bu çizgileri ama sağlıklısından İnşallah canım koyulaşır ilk 5 dakika içinde görülmeye başladı ona güveniyorum. Yoksa geçen sene Bi kaç testimde sonradan çıkmıştı kuruma çizgisi gibi ama yoktu. ben bu markayı geçen sene Ovulasyona kullanmıştım gebeliğin hiç yapmamıştım bugün başka bir marka daha alacak eşim gece yaparım yine idrara sıkışınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…