Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelik testi almak istiyorum bende salı veya çarşamba günü olumsuz olur diye korkuyorum günler uzakken burada erken yapacam derdim lakin heyecan yapmadım desem yalan olur ya
birkaç gün önce ve regl gününde yapın erken testleri çıkıyor, çıkmıyorsa da evet üzülürüz ama yolumuza bakarız dünyanın sonu değil ya...
4 ay cnm çok kısa bir ya.. 6 ay veya 1 yıldır olmuyorsa detaylı taramaya gidiliyor... Nasip olur canım neden olmasın, sonucta regl oluyorsun yumurtlama yaşıyorsun.. bence ufak problemler var olabilir o da teknoloji ilerledi çözümü basit :))

Nasil agladim uzuldum bilsen☺ neden yeni evliler hemencik hamile kalabiliyorda bizim problem yokken olmuyor diye dusundum durdum simdide regl bekliyorum

Geçen çarşamba da yapmıştım bu testten ikisini yan yana koyup baktım ben de silik bir şey farkeder gibi oldum burda da paylaşmak istedim. Çarşamba günkü testte böyle bir şey görmedim.
Bende silik çizgi gordum hayırlısıyla inşallah vardır

Tahmin edebiliyorum :)) belirti falan var mi yaşadığın anlatsana biraz canim

Canım regl ile hamilelik belişrtileri çok benzer net birşey söylemek doğru olmaz, herkesin bedeni farklı.. Test alıp denesen daha sağlıklı lur, sonra da kan ver..
12-14 gün sonra sonuç çıkıyor, pozitifse ne ala, değilse moral depolayıp yeni aya sağlıkla....
Ben hamileyim çok şükür bu topik bana çok uğurlu geldi 2 buçuk yıl sonra çok şükür
Tebrik edeirm canım, sağlıklı gebelikler. :)
Dün 1555 çıktı betam, batım 11şubattı bu arada çarşamba dra gidicem umarım herşey yolundadır
Folden qf ve levotiron kullanıyorum
Seni de tebrik ederim cnm bnm, sağlıkla gelsin bebiş...
Üzülmek de lazım... tabi abartmadan; yeniden moral depolayıp gelecek sefere daha güzel bir şekilde girmek lazım :)

Takvim doğruysa 5 i yumurtlamaydı benim de 11. Gündü böyle silik çıktı hakkımızda hayırlısı olsun inşallah koyulaşarak devam eder

Tahmin edebiliyorum :)) belirti falan var mi yaşadığın anlatsana biraz canim
Sabahları özellikle yoğun bi gaz sancım vardı 2 3 gündür ayaklarım üşüyordu ani harekette kasıklarıma ağrı giriyodu yumurtlamadan beri kasıklarımda hep iğne batması vardı ve hafif akıntım vardı adet öncesi 1 hafta 10 gün önceden sancım başlardı benim o sancım hiç olmadı takip ettiğim belirtiler bunlar canım

Bazen bende de oluyor bunlar ama kendimi çok dinlememeye çalışıyorum üşütme, regl yada başka birşeydir diye. bende heyecan yaptım walla bu ay ne güzel haberler geliyor herkesten sayılar baya arttı

Bazen bende de oluyor bunlar ama kendimi çok dinlememeye çalışıyorum üşütme, regl yada başka birşeydir diye. bende heyecan yaptım walla bu ay ne güzel haberler geliyor herkesten sayılar baya arttı
Bu topik uğurlu geldi valla herkese maşallah bize daha da artar inşallah birde bende ateş basması vardı onu unuttum ben bu ay çok dinlemedim kendimi geçen ay daha kötüydüm kaç gün önceden teste falan başlamıştım bu ay daha rahattım bu sabaha kadar şimdi saatler geçmiyo resmen

Gozunuz aydinneler denediniz acaba bu surecte?
Ben bira her gece intarnetten çok araştırıyorum gece gündüz YouTube den Gülbahar die bı hanım vardı onun videosuna denk geldim ondada pko varmış çok şey denemiş en son çakşır kökü suyu denemiş onunla gebe kalmış bende hem kendim hem eşim kullnadim eşimin ileri hız düşüktü 2 ay çakşır kökü suyu çoban çökerten keten tohumu yağı keçi boynuzu özü kullandı ben regil bitmeden 1 gün önce çakşır suyu içmeye başladım yumurtlama görene kadar devam ettim yumurtlama görünce hemen havuç suyu tükettim katı meyve sıkacağı da siktim ilk ay böyle ikinci ayda aynı uyguladim ama bu sefer çakşır suyunu akzer marka aldım o bize daha yoğun daha ağır geldi geçen aya göre 2 gün daha erken yumurtladim dedik bu daha yoğun daha etkili geldi bize Gülbahar hanım dedgim kişide çok takip etti beni testlerine baktı hep Allah razı olsun yani benim sorunum yumurta büyümüyor catlamiyordu pkodan dolayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…