Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mart 2-3 gibiyse yumurtlamadir yoksa bukadar erken ogrenemezsiniz hamileliginizi kusura bakmayin uzmek yada yalnis bilgi vermek istemem siz degerlendirmeye devam edin nasip hakkinizda hayirlisi olsun insallah hepimizinde
Büyük ihtimal öyledir . Farklı bilgiler ogrenirsem tekrar yazarım teşekkür ederim cevaplarınız için

üstten de görebiliyorlarsa yumurtlamayı daha iyi ben hiç sevmiyorum alttan olanları
Canım ben allttan moaneden nefret ederim.ve olmazdım da en son doktor yumurta takibi yapacam ve alttan bakmak zorundayim dedi. Ve alttan moane sonucu polip olduğunu ogrendik tedavim iptal oldu.polip alındı çok şükür kanamam da azaldı ve ağrılarınmda adet dönemi çok olurdu oda hafifledi. Yani keşke önceden izin verseymisim o kadar cekmezdim.

Kızlar Rabbim evlat isteyen herkese hayırlı afiyetli bir şekilde evlat sahibi olmayı nasip etsin. Kendinizi üzüp yıpratmayın akışına bırakın ben ilk çocuğumda 6ay çok stres yaptım herşeyi denedim ama baktım çok yıpranıyorum akışına bıraktım 7ci ay hiç uğraşmdım sürpriz bir şekilde öğrendim hamileliğimi. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa alternatif olarak hacamat olmanızı şiddetle tavsiye ederim çok faydasını görürsünüz

Bildigim bi kistim yok bakakim artik ya ay degerkndrmedim bu ay cok iki kere denedim 3 aydir hergun yapmaktan ruhum sıkılfi bi sefer 2 kere de birktim seninle yakin adet tarihlerimiz var mi hic belirti
Hergün ilişki yapmaya gerek yok ki 1 yumurtlama öncesi 1 günde yumurtlama 1 günde sonunda derken olacaksa olur ki bazen abartmaya gerek yok. Benim sadece gögüslerim acıyor yumurtlamadan beri birde akıntım var leke gibi başka yok. Bakalım ne olacak

Sırta
Yapılıyor o mu

İyi akşamlar kızlar idrar testi ile gebeliklerini öğrenen arkadaşlara bir sorum olacaktı. Sabah 8 de test yaptım anında çıktı cok silik degil yani belli oluyordu ama hemen çıkmıştı hatta testin fotosunu atayım yine ama şimdi baktım teste çizgi biraz daha silikleşmiş normal mi acaba kuruduğu için mi öyle oldu?

Eklentiler

• 97781916-BBB5-4B0D-A91B-6298CA634300.jpeg
    120,6 KB · Görüntüleme: 59
Merhaba Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin birseyi merak ediyorum bunuda bircok kiside okuyorum akisina biraktik ve o ay hamile kaldim yani akisina birakmak nasil oluyor nasil bisey ben nekadar denesemde olmuyor

Gercektende dogru diyorsunuz ovu zamani bir kac defa yap yeter. Biz esimle bazi aylar iki gune bi yapiyoruz zar zor bazen isteksiz. Artik ovu testlerine benimde baslamam gerek sanirim

Ben bir kaç kez vajinal ultrason yaptırdım sadece kist dediler çikolata olabilir küçük önemsiz dediler ama benim de regl dönemim çok sancılı geçiyor. Duruma göre gideceğim daha iyi bir doktara canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…