Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar, az önce dayanamayıp gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Bat 18 Şubat görünüyor. Erken mi yaptım sizce? Bazısının erken çıkıyor ya 😃
Benim de 20 Şubat .Ben de yaptım .Hatta iki gün önce bir daha yaptım ..Negatif tabiki der🙂🙂Evde çok test var diye dayanamayıp yapıyorum ..Erken gebelik testi olsa belki çıkabilirdi ..O da yok elimde ...🙂😂

Hayırlı akşamlar arkadaşlar bata 2 gün var çok susuyorum kışın bu kadar içmem normalde bu belirtiyi yaşayan oldu mu gebe olup?

Kızlar, az önce dayanamayıp gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Bat 18 Şubat görünüyor. Erken mi yaptım sizce? Bazısının erken çıkıyor ya 😃
Erken olmuş biraz çünkü benim bat 12 yada 13unde olacak diye ben 10unda test yaptığımda negatif çıktı. Ama hala adetim gelmedi. Bekliyorum bakalım inşallah güzel haberler alırım. Rabbim hepimize en kısa zamanda nasip etsin inşallah.

İyi akşamlar kızlar idrar testi ile gebeliklerini öğrenen arkadaşlara bir sorum olacaktı. Sabah 8 de test yaptım anında çıktı cok silik degil yani belli oluyordu ama hemen çıkmıştı hatta testin fotosunu atayım yine ama şimdi baktım teste çizgi biraz daha silikleşmiş normal mi acaba kuruduğu için mi öyle oldu?
Kurumaya başladığı için olabilir canım benim. Ama yine de pazartesi günü kan tahlili vermeni tavsiye ederim.

Gercektende dogru diyorsunuz ovu zamani bir kac defa yap yeter. Biz esimle bazi aylar iki gune bi yapiyoruz zar zor bazen isteksiz. Artik ovu testlerine benimde baslamam gerek sanirim
Başlayın zaten bu ilişki olsun istendiği an olmuyor cidden psikolojik istemiyor insan. Ovulasyon iyi birşey keşke daha önce öğrenmiş olsaydım diyorum bende tanışalı yeni oldu 😍

Anladım canım teşekkür ederim cevap içinde
Önemli değil canım ne demek... benim bugün de gelen giden yok. Akşam üstü bacaklarıma ve belime aşırı derecede agrı girdi ama 15 dakika sürdü sadece. Şimdilik hiçbir şey yok. Sabaha kadar gelmezse ben pazartesi kan tahlili vermeye 😇😇

Ben ilk hamileligimde en son 21 Ocak da adet oldum .Ovu testi yaptım 4 Şubat'ta pik yapti .18 Şubat bat ti .13 Şubat'ta lekelenme başladı .8 Mart'ta pozitifi gördüm .değerim 702 çıktı .Ama bebek görünmedi .Doktor en son adet tarihimi degistirdi.Ultrason goruntusu ile uymuyor .21 Ocak son adet tarihi ise bebeği gorebilmemiz lazım demişti ve son adet tarihimi 4 Şubat olarak değiştirmişti .Geç döllenme olmuş dedi..
Kafam çok karıştı ovu testi yaptıysanız yumurta salımını gördüyseniz yumurtanın döllenme süresi 24 saat ise ortalama, geç döllenme nasıl oluyor? Geç döllenme olması için geç yumurtlama olması gerekmiyormu? Ya da 2 kezmi yumurtlama yaşamıştınız acaba

Daha çok var aslında büyük ihtimal mart 2..3 gibi . Biraz dusensizim . Bir umut işte ☺️ sanırım tekrar yumurtlama oluyor

Daha çok var aslında büyük ihtimal mart 2..3 gibi . Biraz dusensizim . Bir umut işte ☺️ sanırım tekrar yumurtlama oluyor

X