Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uygulamayı indirdiysen mail adresini ve parola girip üyelik oluştur sonra orta kısımlarda ovulation yazıyor oraya bas foto yüklemeni istiyor çizgilere dikkat ederek fotoyu çek eğer doğruysan ben öyle yaptım

zeliha75 zeliha75
Merhaba uygulamayi indirdim ama mail adresime hala parola gelmedi. Ovulationa basiyorum cubuk test ornegi var kaset testi nasil yapacam anlayamadim

Rabbim hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar versin canım, bende 3 yıllık evliyim 3 kez kimyasal 4.de bebek oluşmadığı için zorunlu kürtaj ve son olarak da 9 aylık kızımı kordon dolanması nedeniyle 3 ay önce kaybettim, sezeryanla ölü doğum yaptım, tam 5 gebelik ah neler çektim.. Tam herşey yolunda, beşiği, herşeyi hazırken çok büyük bir acı yaşadım.. Bu yara kapanmaz ama işte insan yine de umut ediyor bizde korunmuyoruz bakalım herşey kısmet, RABBİM kimsenin kucağını boş bırakmasın, benimle birlikte herkese dua ediyorum 🤲
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu kez inşallah

Kızlar selam, dün eşitlenmişti bugün daha koyu olur demiştim ama silikleşmiş🙄2 günün fotosunu ekledim. Çatlama mı olmuş sizce ??

Eklentiler

• 2B83B563-A780-483A-A8CE-4341DE43EAB3.jpeg
    2B83B563-A780-483A-A8CE-4341DE43EAB3.jpeg
    71,6 KB · Görüntüleme: 43
  • 52983A0B-755C-42B4-A770-21CA4E63490D.jpeg
    52983A0B-755C-42B4-A770-21CA4E63490D.jpeg
    93,6 KB · Görüntüleme: 42
3. Kez çatlatma iğnesi de negatif bügun İğnenin 13. Günü test yaptım yalancı pozitif bile cikamdi ilk ignemde o çıkmıştı 😔😔

Kızlar merhaba bana yardımcı olabilir misiniz . Ovulasyon testi pik oldu aradan bir kaç gün geçti ve tekrar koyulaşmaya başladı nedenini anlayamıyorum
IMG_20210213_145429.jpg
IMG_20210213_145432.jpg

Merhaba uygulamayi indirdim ama mail adresime hala parola gelmedi. Ovulationa basiyorum cubuk test ornegi var kaset testi nasil yapacam anlayamadim
Merhaba canım keşke konuşabilsem 😅
Mail ve parola diyor ya onun altında ki yazıya bas yeni üyelik oluştur demek
Bir takım bilgiler soruyor Doğum tarihi kaç günde adet old kaç gün sürdüğü vs onları girdikten sonra üyelik oluşuyor sonra ovulation bas foto yükle ama çizgilere dikkat ederek yükle fotoyu yoksa algılamıyor
Mailine parola gelmiyor

Merhaba canım keşke konuşabilsem 😅
Mail ve parola diyor ya onun altında ki yazıya bas yeni üyelik oluştur demek
Bir takım bilgiler soruyor Doğum tarihi kaç günde adet old kaç gün sürdüğü vs onları girdikten sonra üyelik oluşuyor sonra ovulation bas foto yükle ama çizgilere dikkat ederek yükle fotoyu yoksa algılamıyor
Mailine parola gelmiyor
😊 Onlari halletim canim foto yuklemede cubuk testin ornegi var ben kaset testin fotosunu ceksem bir sorun olmaz degilmi sadece merak ettigim bu

Evet yuksek ama henuz peak olmadi canim. Normalde yumurtlama gunleriniz bu ara mi olmaliydi yuksek yazdiginda da degerlendirmek gerek normalde cunku bikac gune kadar yumurtlamaniz olur diye dusunuyorum
Bu ay ilk defa başladım günlerimi tam bilmiyorum açıkçası Perşembe günü koyulaştı Cuma günü silikleşmeye başladı bugün nasıl olucak bakalım

Daha çok var aslında Martin 2...3 gibi olurum büyük ihtimal. Ay inşallah öyledir .😍 Teşekkür ederim
Mart 2-3 gibiyse yumurtlamadir yoksa bukadar erken ogrenemezsiniz hamileliginizi kusura bakmayin uzmek yada yalnis bilgi vermek istemem siz degerlendirmeye devam edin nasip hakkinizda hayirlisi olsun insallah hepimizinde 😊

X