Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cümlemizden razı olsun.kist gibi bir durumunuz var mı oluyor mu yani. Üzgünüm onları da görsem daha iyi birşey diyebilirdim. Şu durumda var bende bir kere bu şekilde olmuştu yumurtam büyümüştü çatlamam olmamıştı. Burada çok ihtimal oluyor. Tabi ki sizde biliyorsunuzdur çatlama hep silinmiyor bazen ya da siliniyor benim mesela bu ay çatladı silindi gibi çok azıcıktı. Kendin yinede değerlendir boşa gitmesin ama dediğiniz gibi testi içiniz rahat etsin yapın yarında daha mı silik olacak bugüne göre yoksa koyulaşacak mı bunu öğrenmiş olursunuz.

Ben De böyle birşey çıktı ama doğru Mu bilmiyorum

Eklentiler

• 27FD54B2-C95B-4473-8308-4A4FFFF4F9F7.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 61
Evet cok iyi bir program koyu mu acik mi yanlis mi gordum dogru mu kafa karisikligi olmuyor. Insallah vardir ve memnun kalirsiniz
Çok İngilizce var bulduğum yere bastım ne seçtim seçmedim onu anlamadım. İngilizce olmasa ben onu çok iyi çözerdim de. Siz bunu bize hani okuma kitabı gibi Türkçeye çevirirseniz ancak bu işi çözerim

Hımm dur bakayım inceleyeyim

Bildigim bi kistim yok bakakim artik ya ay degerkndrmedim bu ay cok iki kere denedim 3 aydir hergun yapmaktan ruhum sıkılfi bi sefer 2 kere de birktim seninle yakin adet tarihlerimiz var mi hic belirti

Bak canim kestim tam gorebilmen icin peak oldugunda nasil gosterdigini
Şimdi gördüm daha iyi anladım. Ben bir deneyeyim bakalım eski testimi olacak mı pik bulamamıştım onda. Ya da Size atsam bakabilyorsanız onda baksanız benimkine eski testime örnek olrk yollasam. Valla size sataştım bırakmam ben çok meraklı birisiyim birşey öğrenmeye hele benim ihtiyacım varsa ona öğrenmeliyim. rahatsız da ediyorsam affola

Uygulamayı indirdiysen mail adresini ve parola girip üyelik oluştur sonra orta kısımlarda ovulation yazıyor oraya bas foto yüklemeni istiyor çizgilere dikkat ederek fotoyu çek eğer doğruysan ben öyle yaptım

zeliha75

Hamile olanlara sorum olacak yerleşme kanaması yaşamayan var mı aranızda acaba
Ben yaşamadim canım teste pozitif gördükten üç dört gün sonra yani dün geçen ay 14 te adet olmuştum afedersin beyaz bi akıntı içinde kılcal damar gibi bi pembe var di ama o yerleşme değildi ben yaşamadım canım

Ya ben yaptim yukledim eger manuel secersem zaten kendim isaretliyorum ama otomatk yaparsam yaninda hic bisi yazmiyo o nasil oluyo
O zaman senin testini okuyamiyor canim. Normalde yazmasi gerek otomatik cekince kendisi cekiyor sonra bir yazi cikiyor sagdaki kutucuga basiyorsun resmi onayliyorsun hemen testlerinizi yuklediginiz sayfa geliyir degerler orda yaziyor. Umarim anlatabilmisimdir

Yok canim ne demek ben bilgi vermek icin yazdim yardimci olmayacak olsam hic yazmazdim. Ozelden numarami yazayim bana whatsapptan ativer resmi yukleyip bakayim canim senin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…