Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bugün ki gebelik testimde hayalet bir cizgi gördüm gibi bata 5 gün var gece yatmadan tekrarlayabilirim belirtilerim cok hafif 5 gün oncesinde bayağı bel agrim olmustu gecti gibi hayirlisi olur insallah hepimiz icin
Testinizi atar mısın benimde bata 6 gün var sabaha karşı test yaptım çizgi var mı yok mu anlayamadım

10. Günü bugün gecikmenin
canım üzülmeni istemem ama gelişmemiş olabilir vajinal muayenede görünür kese bozukluğu benim 2 defa oldu ondan biliyorum üstten görülmedi diğer muayenede kese bozulmuş dediler 14 gün sonrası gecikmenin kendisi düşmedi işlem yaptılar

Karından görünmedi doktor kan ver 1500un üstüne çıkmış olması lazim keseyi görmek için yarin vajinal muayene yapalım dedi ama değer düşmüş sende nasıl bir işlem uyguladılar 4 günde 100den fazla azalmış değerim kürtaj mi yaparlar sonra gebe kalmaya mani olur mu ki bu durum

Evet canım kürtaj oldu bende pıhtılaşma varmış ilk düşükten sonra bir kızım oldu sorun olmadı şükür yani kürtaj olmak hamile kalmaya engel değil korunmazsan daha çabuk bile kalırsın

bende kürtaj oldum. Kendiliğinden düşmedi. Gebe kalmaya kesinlikle mani değil hatta 1-2 ay sonrasında hemen gebe kalanlar çoğunlukta. Zaten hastane patalojiye gönderir. İlk hamilelikte bu durum yaşanıyor bazı kadınlarda.

kürtajdan sonra doktor ara verin demedi mi ya da ara verdiniz mi

Evet canım kürtaj oldu bende pıhtılaşma varmış ilk düşükten sonra bir kızım oldu sorun olmadı şükür yani kürtaj olmak hamile kalmaya engel değil korunmazsan daha çabuk bile kalırsın
Nasıl karar veriyor ki doktorlar ne olduğuna yarin gideceğim teşhis koyar mi ki

Sizin değerler de boyle azalmış miydi nasıl tespit ettiler

Canım bekleyeceksin ne kese var ne bebek alınacak kürtaj olunacak bişi yok yanlar bekleyeceksin kanaman başlayacak yani adet olacaksın adetin 10 gün geç geldi gibi düşün üzülme
İnşallah kanama olur da biter inşallah başka bi operasyon gerektiren bi durum yoktur onun için dua ediyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…