Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birşey değil. Öyle düşünüyorsanız bu geceyi değerlendirin derim sonra devam edin testi yapmaya silikleşecek çatlama olunca. İnşalalh çatlar yumurtanın bu geçikmelerde çok iyi test kullanmak en doğrusunu yapmışsınız. Daha ilk denemeniz hemen çözemiyor insan testi. Bu kaset testlerde ben çözemedim mesela strip teste daha iyi sonuç aldım.

Bende bugün ki gebelik testimde hayalet bir cizgi gördüm gibi bata 5 gün var gece yatmadan tekrarlayabilirim belirtilerim cok hafif 5 gün oncesinde bayağı bel agrim olmustu gecti gibi hayirlisi olur insallah hepimiz icin

Selamınaleyküm canım hamiş görünce sormak istedim sizin beta hcg değeriniz kaç çıktı ve ne zaman ölçtürdünüz, diğer hamilelerde görürse onlarda cevaplarsa çok sevinirim

Şimdi çarşıdan geldim eczaneden test aldım valla ucuzlarından aldım zaten geçikme 2. Günü çıkar diye kaset test aldım gelince yaptım ama negatif çıktı

Kızlar merhaba pazartesi 732 olan değerim bugün 628e düşmüş kimyasal olabilir mi bu durumu yaşayan var mi daha önce ilk basta 2 kat artmamıştı değerim dış gebelik olsa düşüş olur mu bilgisi olan var mi nolur bana yardımcı olun doktora yarin gitcem için içimi yiyor

Kızlar sizde yumurtlama sonrası gaz sancısı oldu mu bende sabahları özellikle çok ağrım oluyo sonra hafifliyo gün içinde
Bende hala aynı bu gaz sancısı. Özellikle akşam saatlerinde ve sabah erken saatlerde çok oluyor ve gazı çıkarmakta insan her an tuvalete git gel yoruluyor

adetin kaç gün geçti canım birde aynı hastanede mi yaptırdın bazen hastanelerin değeri değişiyor

Evet malesef düzensiz olunca bu testler çok iyi yol gösterici umarım çatlar.inşallah herkes dilediği zaman bebeğine kavuşur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…