Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En kötü ihtimalle boş gebelik veya dış gebelik olur değeriniz sürekli düşerse düşük yaparsınız düşmezse kürtaj olursunuz yani kulağa ürkütücü geliyor ama gerçekten çok gözünüzde büyütmeyin

Selam hanımlar, ben normalde bugün adet olmam gerekirken geciktim. Hiç adet olacakmış gibi bir akıntı falan da yok. Test yaptım öğlen negatif çıktı. Ne düşüneceğim ne yapacağımı bilemedim. Adet geçişe hamile olsam erken teste çıkardı galiba. Değil mi?

Bende geçen ay korunmadım ve adetim 2 gün gecikmişti. Vücut sanırım erkek sıvısına alışmaya çalışıyor :) Ama senin ki hamileliktendir inşallah

hastane tahilil ücretleri özellerde nasıl? test için acile mi gidiliyor yoksa kadın doğuma mı?
Bak cnm sen önce sağlık ocağına git gebelik testi yaptircam de birde doktora gidicem diğer tahlillerde istiyorum de onlar yaparlar zaten ertesi gün sonuçlarını al doktora öyle git ben özele gidiyorum 135 TL muayene ücreti ödedim hastaneye göre değişiyor bu tahlilleri sağlık ocağında yaptirirsan hastanede tekrar istemiyorlar önce test için sağlık ocağı sonra araştır iyi bir kadın doğum doktoru bul randevu al ve ona git acile filan gitme Corona riski yüksek oralarda

Bende geçen ay korunmadım ve adetim 2 gün gecikmişti. Vücut sanırım erkek sıvısına alışmaya çalışıyor :) Ama senin ki hamileliktendir inşallah
Hayırlısı olsun inşallah, ama biz 11. Ya da 12. Aydan beri korunmuyoruz. Tabi heray değişiyor ama sanırım test yanlış çıkmış olamaz

Geç döllenme olduysa çıkmayabilir belirtilerin varmi

İnşallah at yine buraya bakarım emin olmadığın zaman takılan birşey olursa yaz yardımcı olurum ben
Çok teşekkürler sözde burda bat 15 Şubat diye listedeyim ama adet düzensizliği sağolsun Şubat 11 ben yeni yumurtlıcam çok şüküryazarım sağolasın ben öğretmenim bide 1 martta okulların açılması durumu var benimde 8lerim var bu sene 2-3 hafta içinde olumlu bişey olursa yüzyüze eğitime başlamam belki,aşı olayları başlıcam çünkü bizim idareyle konuşurum kafamda deli sorular yani

Anladım peki. Valla hiç belli olmaz hamile kalan çok böylede. Eğer herhangi bir sorununuz yoksa. Aşılamayı doktorunuz mu dedi? Hangi aşamadasınz gebe kalmanın var mı başka çocuğunuz yoksam yeni misiniz bu yolda?

Tamam canim eczaneden test aldim önce yarın sabah bi yapicam evde duruma göre de gidicem teşekkür ederim

Benim acayip derecede Beyaz kremsi akıntım var sürekli ıslak hissediyorum 8 gün var belirti olabilir mi hamile kalanlar bu akıntı var mıydı sizde de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…