Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken bence çıkmazsa üzülürsün canım

Cnm benim bende erken öğrendim o yüzden strese girme sakın ama çok dikkat et bu zamanlarda sabahları güne süt içerek başla ve kendini sakın yorma bol bol dinlen ve çerez ye mutlaka
Tamam canım çok çok teşekkür ederim bilgilendirdigin icin inşallah sizde pazartsi güzel sonuçlar alırsınız smdiden hayırlı olsun rabbim sağlıklı sihatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah isteyen herkese de nasip etsin inşallah

Ay inş canım benim hayatımda ilk defa adet geçikti hiç başıma gelmemişti ya önce öğrenirdim gebeliklerimi bakalım inş hamileyimdir korkuyorum hala negatif olur diye neden se
Korkma geciktiyse testini yap ben bata 4 gün kala öğrendim
Hayır cnm ilk olarak gebelik testi al yap pozitif çıkarsa sağlık ocağına git kan tahlili ver hatta sağlık ocağında testin pozitif çıkarsa sunuda şöyle ben doktora gidecem tüm tahlillri istiyorum de ekstradan hastade tahlil yaptırıp para verme ben öyle yaptim

Beta değerin yüksek çıkınca doktor randevusu al git zaten ilk yumurtaliklara bakıyor ultrasonla kist veya miyom varmı diye

Kızlar bata 3 gün kaldı. Dün geceden beri bulantım var. Bel ağrım hafifledi, kasık ağrılarım geçmişti ama şuan sanki adet olucakmışım gibi ara ara sızı giriyor. Göğüslerde hassasiyet falan yok aslında olurdu adet öncesi kafam çok karıştı. Sizce psikolojik midir bulantılar yine heveslenmek istemiyorum. Beni heveslendirmeyecek şeyler söyleyin moralimi bozun azcık

Moral bozmak miiii ustumuze yok canim saka bir yana senin azicik kalmis testte varsa cikar gec dollenme yoksa diger belirtiler tamamda bulanti isi daha sonralari basliyor usuttun mu acaba. Ilac falan kullanmada dikkat et canim insallah gebelik vardir

Moral bozmak miiii ustumuze yok canim saka bir yana senin azicik kalmis testte varsa cikar gec dollenme yoksa diger belirtiler tamamda bulanti isi daha sonralari basliyor usuttun mu acaba. Ilac falan kullanmada dikkat et canim insallah gebelik vardir
Test yapmıcam diye inat ettim bu ay. Sonra çok üzülüyorum kesin üşüttüm bence katılıyorum sana yaşasın heveslenmemek

yarın sabah o zaman bir test yapayım sonuca göre hareket edeyim

hastane tahilil ücretleri özellerde nasıl? test için acile mi gidiliyor yoksa kadın doğuma mı?

Merhabalar öncelikle Aranızda yeniyim arkadaşlar benimde bata 5 gün var adet olacak gibi bel kasık ağrısı oluyor ara ara uykum var sanki sürekli dilerim herkesin gönlünden geçen hayırlısıyla bende erken test yapıp ümitsizliğe kapılmak istemiyorum günümü bekleyeceğim.liste alımı sona ermiş sanırım hayırlısı

Merhaba kızlar benim de bat yarınyarın sabah kaset test yapsam uygun olur mu acaba
BENİMDE bat yarın benim bu ay yumurtlamam geç oldu o yüzden adet sürecim uzayacak gibi 3 gün kadar hatta bugün sabah ilk idrarla yine gebelik testi yaptım çıkmadı bişey senin geç yumurtlama yoksa benim gibi çıkar diye düşünüyorum. inşallah güzel haberlerini alırız burdan :)

Bulantı için çok erken canım ya lakin hiç hevesini kırmayacağom bat gelsin bi ister istemez bozuluyor 3 gün daha böyle yaşa olmazsın İnşallahhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…