Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
geçen bir arkadaş vanijal baktırmış muayne sonrası bayağı kanaması olmuş. ama öyle böyle değil. bir de tüp bebek yaptıran bir arkadaştı. kan sulandırıcının da etkisi varmı bilemiyorum ama bin pişman oldu
Ben de çok duydum boyle şeyler o yüzden karından baktırdım canım çok da gerek yok riskli bir durum olmadıkça beklemekte fayda var benim kese görünmedi 14mm olmuş rahim kalınlığı yarin vajinal bakayım dedi ama gitmem yani

Aynen öyle canım valla ağzına sağlık😂 her gece belirtiler ne diye bakıyorum ertesi gün baktığım belirtiyi hissediyorum🤣🤣 psikolojinin geldiği son nokta
Çooook iyi ya Allah seni güldürsün sen hamile kal emi 😂🙏 bazen bunları yapmışlığım ve yaşamışlığım var 🙈benimde gögüslerim acıyor birde akıntım var beyaz beyaz ıslatmıyor beni kurumuş gibi iç çamaşırımda başka hiç bir belirtim yok 😂baktın mı bunlarda psikolojik olabilr mi bir daha bende girip bakmim gerçi bakıyorum unutuyorum sankim değişik şey yazacaklar oraya niye tekrar tekrar araştırır insan ya 😂 Bat 21 ne zaman gelir ki gelmiyormuş geçmiyormuş gibi zaman 🤗

7FFADABC-F85E-4DEA-9E82-E523A67117CE.jpeg

Arkadaşlar merhaba ovulasyon testimi yorumlayabilir misiniz ilk kez yapıyorum da sanırım bugün pik yapmış değil mi yanlış yorumlamıyorsam

Çooook iyi ya Allah seni güldürsün sen hamile kal emi 😂🙏 bazen bunları yapmışlığım ve yaşamışlığım var 🙈benimde gögüslerim acıyor birde akıntım var beyaz beyaz ıslatmıyor beni kurumuş gibi iç çamaşırımda başka hiç bir belirtim yok 😂baktın mı bunlarda psikolojik olabilr mi bir daha bende girip bakmim gerçi bakıyorum unutuyorum sankim değişik şey yazacaklar oraya niye tekrar tekrar araştırır insan ya 😂 Bat 21 ne zaman gelir ki gelmiyormuş geçmiyormuş gibi zaman 🤗
Hemen araştıralım seninkileri de bakalım belirtilerde var mı😂😂😂 inşallah mutlulukla böyle gülerek pozitif sonuçlarımızı atarız yine birbirimize🤲🏻

Hemen araştıralım seninkileri de bakalım belirtilerde var mı😂😂😂 inşallah mutlulukla böyle gülerek pozitif sonuçlarımızı atarız yine birbirimize🤲🏻
İnşallah canım inşallah 😍 benim aslında hiç belirti gibi birşeyim yok memişlerim acıyor sadece o da delirdi bu ay 😂😂hiç onun derdini çözemedim ben ya 😂adet olacam ondan dedim geçen ay adet oldum gitti sandım adet bitti tekrar başladı ne olacak bakalım bu belirti hiçbir yerde yoktur 😂varsa birisi desin. 🙈

Ben de çok duydum boyle şeyler o yüzden karından baktırdım canım çok da gerek yok riskli bir durum olmadıkça beklemekte fayda var benim kese görünmedi 14mm olmuş rahim kalınlığı yarin vajinal bakayım dedi ama gitmem yani
en iyisini yaparsın canım. bu arada tebrik ederim sağlıkla devam etmesi dileğimle

Pik gibi ama çok emin olamadım bu yüzden sevmiyorum şu kaset testleri.kaç günde bir adet oluyorsunuz ve adet düzensizliğiniz var mı?
Çok teşekkürler cevabınız için öncelikle evet adet düzensizliğim var 35-40 gün arasında adet olurum genelde bugün adetin üzerinden geçen 25. Gün düşünün.kızım var 5 yaşında onda da uygulama ile takip etmiştim yanılmıyosam onda da yumurtlama böyle 26-27. Günlere denkgelmişti.

X