Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Keseye göbeğime jel sürüp ultrasonda bakti canim. Baya bi uğraştı bulmak için zaten 4 hafta cok kisa bir zaman görünmesi için de diye belirtirken bir anda çıkıverdi karşımıza.
Çok sevindim bebiş çok bekletmemis sizi inşallah sağlıkla büyür

Bende de pıhtılaşma var ama doktorum gebe kalır kalmaz iğne başlayacaksın dedi kalp atışını duymayı beklemeyecek mişim yani. Kalp atışı duyulunca rapor çıkacakmış ilaç için

Maşallah bende de kan pıhtılaşma sorunu var hep iğne kullanıyorum bir kızım var 3 yaşında... 2. Yi istiyoruz bakalım hayırlısı inşallah değeriniz artar demekki göğüs hassasiyeti dışında bir belirti olmadı insan sürekli kendini dinliyor

Bende de pıhtılaşma var ama doktorum gebe kalır kalmaz iğne başlayacaksın dedi kalp atışını duymayı beklemeyecek mişim yani. Kalp atışı duyulunca rapor çıkacakmış ilaç için
Hadi ya. Bana şimdilik gerek olmadığını 3 aydan once kan pihtilasmasinin bebeğe bir zararının olmayacağını söyledi. Benim 2 değerim heterozigottu acaba sizin değerler daha mi ileride cıktı acaba

Bebeğiniz hayırlı olsun inşallaj bende de pıhtılaşma var ve coraspin kullanıyorum hamile kalınca da iğne başlıcaz kalp atışını beklemeden başlattılar geçmişte de bana. Coraspin başladılar mı size de

Çok tesekkurler guzel dilekleriniz icin.
Sizde bebegin kalp atışını duyunca mi vurulmustunuz iğneyi yoksa gebelik haberini alır almaz miydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…