Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hiç belirti falan yok. Bu hafta gelen akıntıları da görünce tüm ümidimi kaybettim. Adet bekliyorum artık. Marta inşallah.

Ba 16-17 Şubat gibi bekliyorum hiç bir belirti yok arada çok hafif göğüs hassasiyeti vardi sanki oda kayboluyor gibi halbuki bu ay çok umutluydum birde âdet olacak gibi ağrılar oluyor bu adete yakin olurdu anlamadım gitgide umut azalıyor . Herhalde bu ayı da boş geçtik

Canım benimde 5 şubat yumurtlama 6 şubat çatlama adete 4 gün var artık geç yumurtlama oldu benim kasık ağrısı var bende göğüslerimde acı ağrı yok akıntım var birde gaz sancım var benim

Canım benimde 5 şubat yumurtlama 6 şubat çatlama adete 4 gün var artık geç yumurtlama oldu benim kasık ağrısı var bende göğüslerimde acı ağrı yok akıntım var birde gaz sancım var benim
Ben açıkçası bu gaz sancısının kasık ağrısı yaptığını düşünmeye başladım çünkü kaşık ağrısı olduğu zamanlar hep gaz sancım oldu baskı yapıyor bence afedersiniz birde o gazı çıkartmıyorsa

Kızlar merhaba benim 5 gündür ovu testlerim hep bu şekilde pik çıkıyor ve 2 gündür lekelenme yaşıyorum Femara’nın etkisimi acaba ne zaman çatlayacak bu yumurtalar?

Eklentiler

• 8EF3A898-25A0-4B3E-8E2B-802763E22795.jpeg
    126,1 KB · Görüntüleme: 35
Benim gaz aancım 2 3 gündür var kasık ağrım daha önce başladı normalde benim adet öncesi 1 hafta 10 gün önce adet ağrım başlar ama o ağrım yok gerçi benim adet tarihimde yumurtlamanın 10.günü olacak ama

Sende varsa zaten geç döllenmede olblr ki çok yakın adetine yumurtlama olması. Birde öyle olup adet olanda varmış yani dur bakalım mevlam ne eylerse güzel eyler

Sende varsa zaten geç döllenmede olblr ki çok yakın adetine yumurtlama olması. Birde öyle olup adet olanda varmış yani dur bakalım mevlam ne eylerse güzel eyler
Kuzum adet olursam üzülmem adet sonrası test yaparım yine yakın tarih olduğu için adet olma ihtimalim çok yüksek Allahım nasip ettiyse gelir zaten bebişim

Kızlar merhaba benim 5 gündür ovu testlerim hep bu şekilde pik çıkıyor ve 2 gündür lekelenme yaşıyorum Femara’nın etkisimi acaba ne zaman çatlayacak bu yumurtalar?
Merhabalar. Ovulasyon testine kaçıncı gün başladınız adetinizin bitiminin?

Kuzum adet olursam üzülmem adet sonrası test yaparım yine yakın tarih olduğu için adet olma ihtimalim çok yüksek Allahım nasip ettiyse gelir zaten bebişim
Valla öyle Allah verecek. Bende üzülmüyorum bazı yoğun duygu anlarımda tabi ki inişler çıkışlar oluyorda üzülsem ne olacak ki nasiplen kavga olmuyor en iyisi sabırla beklemek. Bende bu ay 13.günü hamilelik testi yapan arkadaşlar gördüm şahit oldum hamilelik haberi aldılar hiç de yapmadım ama ilk olacak yapıcam hep adetimin geçmesini beklerdim birde böyle yapıcam

İnşallah vardır kuzum da biran önce öğrenirsin tabiki yapılması gereken ama gelde bunu kalbe akla dinlet bekleyemiyorum ben ya

Evet baya ara vermişsin ya tekrardan bu psikolojiye girmek de zor iş
Sorma iki gündür çok bulantım var ben ne yaptım dedim ama geçecek inşallah, heyecan korku hepsini bir arada yaşıyorum ilkmis ucmus dortmus fark etmiyor. Annelik bambaşka bir şey gerçekten

Canım ben bu ay adetin 4.günü doktora gittim 5 gün femara kullandım sonradan başladım ovu testine, yani adetin 11.günü başladım bugün adetin 20.i günü
Acaba yumurtan mı çatlamıyor benim aklıma bu geldi yap sende silik olana kadar onun silik olduğu günü de bilmen adına. Kaç gün koyu çıktı peki?

Sorma iki gündür çok bulantım var ben ne yaptım dedim ama geçecek inşallah, heyecan korku hepsini bir arada yaşıyorum ilkmis ucmus dortmus fark etmiyor. Annelik bambaşka bir şey gerçekten
Sağlıkla gelsin inşallah benımde 8 yaşında oğlum var 2 aydır denıyoruz ilki tek seferde tutmusdu e malum yaş geçiyor
Sürekli akıntım varmış gibi hissedıyorım akıyo bırseyler lavaboya gıdıyorum okadar azki beyaz şeffaf adına nederseniz yani göğüslerim çok ağrıyo hele de uçları
Başka regl ağrısına benzer bıse yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…