Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
dayanamıcam zaten sadece erken gebelık testıne 40 tl vermek ıstemıyorum gecen ay 60 tl ye yakın harcadım fıs cıktı acaba dıyorum sabahtan kaset testmı yapsam yoksa akşam erken gebelık mı
Birde erken gebelik testleri bazen sonuç vermiyor benim geçen sene 3 gün kala negatif çıktı ama hamşleymişim

Bilemedim ki canim kimyasal mi gecirdin acaba iste hemen kan testi yaptirmadigimiz icin bilemiyoruzda artisi azalisi

Bilemedim ki canim kimyasal mi gecirdin acaba iste hemen kan testi yaptirmadigimiz icin bilemiyoruzda artisi azalisi
Aynen kan testinde belli olurdu, ben idrar yapmıştım ama negatif çıkmıştı, ben de öyle düşündüm kimyasal olabilir mi diye bilemedim ki. Böyle düşünceler de insanı yoruyor.

dayanamıcam zaten sadece erken gebelık testıne 40 tl vermek ıstemıyorum gecen ay 60 tl ye yakın harcadım fıs cıktı acaba dıyorum sabahtan kaset testmı yapsam yoksa akşam erken gebelık mı
Normal testte de çok silik şekilde çikabilir var ise ..Tabi yumurtlamaniz çok geç olmadı ise .Ben erken gebelik almadım .Bugün alsam mı diye düşünüyorum ..Normal test aldım.Onunla.cok beklemem gerekicek ..

Predictor erken gebelık 40 tl sanırım
normal gebelık testı nekadar acaba bılen varmı

Merhaba canım coraspin ne için alıyorsun daha önceden düşük vs olduğu için mi?
Benim ilk hamileliğim kürtajla sonuçlandı. Sonra bir erken doğum yaptım. Şimdi ikinciyi istiyoruz iki buçuk yıldır olmayınca aspirinle hamile kalanları duyunca bir de bunu deneyeyim dedim ama yumurtlama günümün ardından her gün almamaya başladım.
Merhaba canım coraspin ne için alıyorsun daha önceden düşük vs olduğu için mi?

Evet canim simdi normal idrarla yaptım kendimi kandırmayım yok gibi
Canım bu hangi marka test.Goz yanılsaması mi bilmiyorum ama yaklaştırinca t çizgisinin altında çok çok silik bir çizgi var .Sen o çizgiyi gördün mü.?Bekletmedin bu testi değil mi?Eğer öyle ise her gün yap.Belki koyulaşır .

Hayirli olsun Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin belirtilerin yumurtlama sonrasi nasildi biraz bilgi verebilir misiniz?
Sağol canım allah razı olsun tesekur ederim hiç belirtim yoktu bu ay inan takip etmedim geçen ay herşey var di bu ay yoktu yumrtalmamai uygulamadan takip etim 24 dünde başlıyordu hangi gündü hatırlamıyorum daha adete 10 gün falan belki var di sol kasigim gece çok ağırdı canım bi tek onu hisetim çok acıdı o gün iki tane erken gebelik yaptım negatifti ama umudumu kaybetmedim bide icimde değişik birşey var di canım onum farkındaydım hep sanki karnım gurlduyordu normalde adetime 7 gün kala sırtım aşırı ağrırdı ama şu an bile ağrımıyor inşallah sağlıkla olur yarın yine test yapcam rengini kontrol etmek icon bide ben soğan suyu içtim canım belki onun etkisi vardır inşallah rabim isteyen herkese nasip etsin dualarimdasiniz

Harika bir haber daha Tebrikler. Sağlıklı bir şekilde geçer inşallah gebeliğin canım benim. Darısı başımıza inşallah. Dualarında bizi unutma...
Allah razı olsun unuturmuyum inşallah en kısa zamanda rabim hepimize nasip etsin inşallah her duamda olcaksınız rabim en kısa zamanda nasip etsin inşallah hepinize allahtan ümit kesizlmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…