Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın son 2 gun bata ovulasyon koyu çıktı yine gebelik testi almaya gidecem insallah vardır

Eklentiler

• 16127651741106752845035602182509.jpg
    16127651741106752845035602182509.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 39
Cok tesekkur ederim tum duygularimi tek tek sizinle paylastim her anima ortak oldunuz belirtilerimi yazayim yumurta gunumden itibaren inanilmaz bel agrisi genelde adetime 2 gun kala olur usumem coktu ama adetime yakin sicaklik basti bende agiz kurulugu cok olurdu metalik tatmi diyelim benim anladigim tek belirti adet gunum dundu gecti cips cok severim yogurtluydu cok iyi hatirliyorum bu konu ne diye yememistim esimle kizim arzu ne kokusu diye dalga gectiler bende kabizlik olmadi mide bulantisi bas donmesi yasamadim akintim yogunda degil adet gunu beyaz sut gibi akintim geldi hatta yazmisim ben ovalasyon testi takibi yapmadim vucudumu dinlerim takvimim diye program var ayni gunlerde agrilarim olur beyaz sumuksu tarzda akinti yumurtlama gunu olur butun guzel annelerimiz bu duygudan eksik kalmasin en kisa zamanda guzel haberlerinizi alalim insallahhh dualarimdasiniz

Arkadaşlar öncelikle günaydın hepinize inşallah inşallah rabim bu güzel duyguyu bu mutluluğu hepinize nasip etsin inşallah inşallah günlerdir sizinleyim nerdeyse her mesajı okudum hep dua etim hep hep hep hepimize çünkü o kadar stresli ki hala da öyleyim ve bu sabah test yaptım remsenbi mucize inanamdim inanmıyorum da hala kapılmadan önce o kadar dua etim ki rabime bana bi mucize gotser diye 🤲rabime bin kez şükür olsun rabime binlerce kez şükür olsun testimde silik bi ikinci çizgi çıktı şu an gerçekten mutluluktan yazamıyorum tüm dulaarim sizlerle inşallah en hayırlı zamanda hayırlı bi evlat size de nasip olsun inşallah ❣🤲🤲ve iki tane erken gebelik testi yaptım yazmistimda negatifti çok uzuldum sonra yine umudumu kaybetmedim hep dua etim hep inşallah size de nasip etsin rabim ben testimi atim tabi atabilirsem bi bakın inşallah vardır ❣❣ilk o dk da çıktı

Kızlar Günaydın,

Var mı bugün güzel haberi olan :) @eymentaa sen ne yaptın canım nasıl oldu kan sonucun falan? Sorularımızı da cevaplamamışsın :)

karadenizkizi1982 karadenizkizi1982

03.02.202138Folikplus
Coraspin
Lobitek3 YIL-

@eymentaa

03.02.202130----:anneadayı:

@Amorcito

03.02.2021
38FolikasitClearblue4 AY-

@halleyyildizi

03.02.2021292 AY

@tosbaga

03.02.202139-Surelab1 YILDüşük Amh
canım, günaydın. Ben artık takiptençıkıyorum bu grupları. Yok olmuyor olacağıda yok. tüp bebek falan araçtıyorum şimdi bu ay da 1 hafta gecikmeyle rengl oldum. bugün reng ilk günüm :
(

Cok tesekkur ederim tum duygularimi tek tek sizinle paylastim her anima ortak oldunuz belirtilerimi yazayim yumurta gunumden itibaren inanilmaz bel agrisi genelde adetime 2 gun kala olur usumem coktu ama adetime yakin sicaklik basti bende agiz kurulugu cok olurdu metalik tatmi diyelim benim anladigim tek belirti adet gunum dundu gecti cips cok severim yogurtluydu cok iyi hatirliyorum bu konu ne diye yememistim esimle kizim arzu ne kokusu diye dalga gectiler bende kabizlik olmadi mide bulantisi bas donmesi yasamadim akintim yogunda degil adet gunu beyaz sut gibi akintim geldi hatta yazmisim ben ovalasyon testi takibi yapmadim vucudumu dinlerim takvimim diye program var ayni gunlerde agrilarim olur beyaz sumuksu tarzda akinti yumurtlama gunu olur butun guzel annelerimiz bu duygudan eksik kalmasin en kisa zamanda guzel haberlerinizi alalim insallahhh dualarimdasiniz
Kuzum hayırlı olsun rabbim bebisini kavuştursun sağlıklı hayırlı bi evlat olsun sana🥰

Arkadaşlar öncelikle günaydın hepinize inşallah inşallah rabim bu güzel duyguyu bu mutluluğu hepinize nasip etsin inşallah inşallah günlerdir sizinleyim nerdeyse her mesajı okudum hep dua etim hep hep hep hepimize çünkü o kadar stresli ki hala da öyleyim ve bu sabah test yaptım remsenbi mucize inanamdim inanmıyorum da hala kapılmadan önce o kadar dua etim ki rabime bana bi mucize gotser diye 🤲rabime bin kez şükür olsun rabime binlerce kez şükür olsun testimde silik bi ikinci çizgi çıktı şu an gerçekten mutluluktan yazamıyorum tüm dulaarim sizlerle inşallah en hayırlı zamanda hayırlı bi evlat size de nasip olsun inşallah ❣🤲🤲ve iki tane erken gebelik testi yaptım yazmistimda negatifti çok uzuldum sonra yine umudumu kaybetmedim hep dua etim hep inşallah size de nasip etsin rabim ben testimi atim tabi atabilirsem bi bakın inşallah vardır ❣❣ilk o dk da çıktı
Testi atamıyorum olmuyor heralde anlamdim ki dosya ekleye basıyorum hiç birşey yok

Valla bu ay klomen kullanama rağmen doktorum yumurta gelişmemiş diye bidaki ay’a artık diyerek klomenin dozunu artırdı gönderdi. Ve ben deli gibi ağladım o gün bi ben bi Allah bilir o caresizliğimi çünkü hiç yumurtlama gördüğümü bilmem hamilelik düşündüğümden bu yana. Umudum bitmişti bu ay için. Ama ben bi taraftan yinede ovulasyon testiyle takip ediyordum nolur nolmaz diye. Cumartesi günü pik’e yakın veya pik diyebilceğim bi koyuluk gördüm dün silikleşmeye başladı. Ve pes etmicem o yumurta gelişmesi için ne gerekiyosa yaparım diye kendimi bal tarçın çörek otuna verdim. Sanırım bu karışım bi mucize, hiç değilse benim için 😍🥰
Şifa olsun canimmm😍😍

X