Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar size bisy sormak istiyorum ben smdi erken gebelik testi yaptım bat 15 Şubat dayanamadım bı bakayım dedim sizde bu bakarmisiniz ben çok çok hayali çizgi görüyorum doğrumu görüyorum acaba
Bence çizgi var ne zaman çıktı yani testi yaptıktan kaç dk sonra? Birde hangi marka bu ?

@Aslanb de aynı şeyleri yaşıyordu. Bugün doktora gidip haber vericekti sabah. Ama hala yok. Meraklı onun yazmasını bekliyorum belki bize bi fikir verir
Aynen bende onu takip ediyorum ama yok şuan. Benim bu gece azcık arada vuran kasık ağrım var böyle geçişli, gögüslerim çook ama çok acıyor akşam olunca özellikle gündüz normal gibi. Bunu bu ay ilk defa yaşıyorum bakıyorum böyle olan çok arkadaşlar var ne olduğumuz belli değil

İnşallah canım insallab bende 2 buçuk senedir çabalıyorum inşallah bu ay güzel haber alırım inşallah testim doğrudur
Canim cok sevindim, ozel degilse problem var miydi sizde 2 yil bekleme sebebi belli mi

Canimm gorunuyor masallah. Senin bat ne zamandi hani kac gun kala yaptin ya nasil mutluluk verici birsey bu
İnan çok heycanlandim 2 buçuk senedir böyle çizgi görmedim ama içimde yine bı korku var tabi inşallah dogrdur bat 15 Şubat benim bu test erken gebelik testi ben regilden 6 gün sonra yumurtlamistim baya etkendir

İnan çok heycanlandim 2 buçuk senedir böyle çizgi görmedim ama içimde yine bı korku var tabi inşallah dogrdur bat 15 Şubat benim bu test erken gebelik testi ben regilden 6 gün sonra yumurtlamistim baya etkendir
Canim benim insallah seninledir bebisin dua et bol bol sen erken yumurtladigin icin gormus olabilirsin canim 1 2 gune kaset test yap birde kan ver takip etmis olursun cok sevindim senin adina

Kızlar size bisy sormak istiyorum ben smdi erken gebelik testi yaptım bat 15 Şubat dayanamadım bı bakayım dedim sizde bu bakarmisiniz ben çok çok hayali çizgi görüyorum doğrumu görüyorum acaba
Bariz beli canım sanki sen devam et bence inşallah sağlıklı olur inşallah vardır ❣❣dualarından bizi de eksik etme

Bana da öyle olmuştu. 4 gün önce leke gelince yerleşme kanamasıdır diye tahmin etmiştim. 2.günün sonunda kırmızıya dönüştü malesef. Normalde bat bugündü. İnşallah siz güzel haberler alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…