Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım sorun var bende pko var eşimde ileri hız sorunu var 1 kere aşılama dendik olmadı tüp bebek deneyecektik doktor bı 6 ay daha kendiniz deneyin olabilir dedi
Cok cok sevindim daha cok sevindim, iste yine bir mucize Allahim saglikla nasip etsin insallah canim. Bizim de spermde problem var morfoloji de esin sperm icin her hangi bir ilac kür takviye kullandi mi ?

Kızlar size bisy sormak istiyorum ben smdi erken gebelik testi yaptım bat 15 Şubat dayanamadım bı bakayım dedim sizde bu bakarmisiniz ben çok çok hayali çizgi görüyorum doğrumu görüyorum acaba
Bende gordum canim hayirli haberlerle gel insallah

Merakla seni bekledim soluğu acilde alırım dedin o gidiş dönmedin merak ettim 🤔
Cevap yazdim sanmistim. 🙈 0,100 cikti. Husrannnnnn. Uzaktan yakindan alakam yok bence cunku zaten bat 10 subat. Enfeksiyon var sanirim kasik agrilarida bu yuzden yarin muayeneye gidicem bu sorunu da halletmem lazim sanirim enfeksiyon varsa gebelik olmuyormus

A Aslanb de aynı şeyleri yaşıyordu. Bugün doktora gidip haber vericekti sabah. Ama hala yok. Meraklı onun yazmasını bekliyorum belki bize bi fikir verir🙈
Canim gittim sabah kan verdim. 0,100 cikti. 😂 ben şok.. hic alakam yok gebelikle.. sanirim enfeksiyon kaynakli kasik agrisi yasadim. Yarin muayrneye gidicrm bunun icin. 🙈

Kızlar size bisy sormak istiyorum ben smdi erken gebelik testi yaptım bat 15 Şubat dayanamadım bı bakayım dedim sizde bu bakarmisiniz ben çok çok hayali çizgi görüyorum doğrumu görüyorum acaba
Bebeğiniz size sımsıkı tutunsun inşallah. Sağlıkla kavuşmak nasip olsun.

Canim benim insallah seninledir bebisin dua et bol bol😍 sen erken yumurtladigin icin gormus olabilirsin canim 1 2 gune kaset test yap birde kan ver takip etmis olursun cok sevindim senin adina🤗🤗🤗
İnşallah canım bu adet bitince namaza başladım eşimle hep dua ediyoruz rabbimim hepimize naip etsin inşallah canım benim 1 2 gün sonra kaset testte çıkar dimi varsa eğer

Bariz beli canım sanki sen devam et bence inşallah sağlıklı olur inşallah vardır ❣❣dualarından bizi de eksik etme
İnşallah canım dua ederken önce sizler için ediyorum sonra kendim için ediyorum inşallah hepimiz güzel haberler alirim rabbim tüm anne olmak isteyen herkese nasip eder inşallah canım benim 🤲🤲

Cok cok sevindim daha cok sevindim, iste yine bir mucize Allahim saglikla nasip etsin insallah canim. Bizim de spermde problem var morfoloji de esin sperm icin her hangi bir ilac kür takviye kullandi mi ?
Eşimiin ileri hız noramlde %4 du sonra 3 ay ilaç kullandı % 10 oldu aşılama yaptık olmadı merfoloji 4 su ona güzel demişlerdir ama bu değerlerle de çocuğunuz olur normal yolla demişti doktorlar smdi 2 aydır çakşır kökü suyu keten tohum yagi çoban çökerten ve keçi boynuzu özü kullanıyor test yaptırmadık ama kendi çok fark ediyor yaradığını anlıyor inşallah da öyledir 🤲

Cevap yazdim sanmistim. 🙈 0,100 cikti. Husrannnnnn. Uzaktan yakindan alakam yok bence cunku zaten bat 10 subat. Enfeksiyon var sanirim kasik agrilarida bu yuzden yarin muayeneye gidicem bu sorunu da halletmem lazim sanirim enfeksiyon varsa gebelik olmuyormus
Peki enfeksiyon belirtin var mı? Enfeksiyon varsa evet engel olabiliyormuş bende öyle biliyorum.enfeksiyon mu var dediler sana?

Evet cnm hamileyim dun testte öğrendim pazartesi kan verecem
canım hayırlı olsun sende ilk sayfadaki sorularımızı cevaplar mısın :)
Günaydın arkadaşlar.. Bir kaç gün önce koyu ovulasyon testimi eklemiştim ve acaba hamile miyim hislerim çok farklı demiştim. Ve sanırım hamileyim😊 Bat 11 ya da 12 Şubat. Sabah dayanamadım laboquick normal kaset test yaptım. 1 dakikada çıktı.Öyle heyecanlandım ki çift çizgiyi 8 yıl sonra tekrar görmek🙏 İnşallah sağlıklı ilerler ve isteyen herkese Allahım sağlıklı bir şekilde nasip eder🙏
canım tebrik ederim allah kucğına almayıda nasip etsin inşallah :)
Newmoon , topigin ilk hamilesiydim ben😍👶
kuzum biliyorum da toplu seçtim de o yüzden varsın. Senin nasıl gidiyo
Kuzu benim adetim olmadı hala 🥰 dua edin nolur pozitif olsun Rabbım büyük isteyen herkese versin içinde bizlere de yarın kan vermeye gitcem Allah nasip ederse tabi 😊
güzel haberlerini bekliyoruz inşallah kzuum :)

Snaa Snaa canım senin var gibi duruyor inşallah vardır kan verince bizede haber ver mutlaka. :)

Selam benimde bat 20 şubat 28 günde bir adet görüyorum ben bugün pik gördüm ama 31 den beri gün aşırı denedik ve benimde ilk defa bu ay göğüslere ağrı ve sıcak basması oldu ve yumurtlama akıntısı yok mevsimsel mi acaba çok şaşkınım 😳😳
Bizde ayın 1 inden beri günaşırı denedik yumurtlama döneminde hergün oldu.. kasık ağrısı falanda var bende ya psikolojik benim ki ya da enfeksiyon falan var bende bilemiyorum. 2 günde hamilelik belirtisi değildir herhalde bendekiler 😀

Peki enfeksiyon belirtin var mı? Enfeksiyon varsa evet engel olabiliyormuş bende öyle biliyorum.enfeksiyon mu var dediler sana?
Sarı akıntı olmuştu. Bide bu ay rahim filmi cekildim, doktor o esnada gordu usutmussun heralde enfeksiyon var demisti ama unuttum gitti cıkınca. Sol tupum tikaliymis film cekerken actilar. Artik her an hamile kalabilirsin demisti doktor. O yuzden bu ay umutlanmistim.

Umarım değildir. 🤲🏻 tam da deneme ayında başa gelen olaya bak. Cidden şaka gibi 🙈
Ben aralık ayında başladım denemeye. Olmayınca hemen aile hekimine danışmaya gitmiştim. Hatta bana güldü daha ilk denemen korkucak bişe yok diye. Sonra Kan testi yaptı ve crp değerim yüksek çıktı. Bana fitil verdi. İçinde 3 tane vardı işte kullandım ama bence geçmedi enfeksiyon. Bu ayda hüsran olursa ki olucak 😞 kadın doğuma gidicem.

Tebrikler canım sağlıklı ilerler inşallah. Hafif çizgi gördüm ben

X