Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa benimde gobek deliginin alt kisminda rahim kisminda agrim oluyor bel kismim cok agri yapti. Goguslerde de agri basladi. Psikolojik diyorlar ya yok yani belli bariz agrilar ben takilmadan devam ediyordum ama sorayim dedim belki ayni seyleri yasayanlar vardir ki varmistaa🤗😍
A Aslanb de aynı şeyleri yaşıyordu. Bugün doktora gidip haber vericekti sabah. Ama hala yok. Meraklı onun yazmasını bekliyorum belki bize bi fikir verir🙈

Kızlar size bisy sormak istiyorum ben smdi erken gebelik testi yaptım bat 15 Şubat dayanamadım bı bakayım dedim sizde bu bakarmisiniz ben çok çok hayali çizgi görüyorum doğrumu görüyorum acaba

Eklentiler

• PicsArt_02-07-09.10.47.jpg
    PicsArt_02-07-09.10.47.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG_20210207_211513.jpg
    IMG_20210207_211513.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 107
Kızlar size bisy sormak istiyorum ben smdi erken gebelik testi yaptım bat 15 Şubat dayanamadım bı bakayım dedim sizde bu bakarmisiniz ben çok çok hayali çizgi görüyorum doğrumu görüyorum acaba
Bende gördüm çizgiyi inşallah bebişin seninledir çok heyecanlandım🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Bende gördüm çooook ama çooook güzell inşallah arkası gelir 😇

Benide eklermisiniz yaşım 28 folibol 2 gün oldu kullanalı bat 22.02.2021 şimdiden çok teşekkür ederim🥰

Kuzu bugün adetimin ilk günü adet günü geldi diyince bi yazayım dedim 5 gün önce geldi pembe leke ve kahve o günden bu güne belim agriyor adetim olmadı hala bende peçeteye silince görüyorum o pembeyi bi iki defa gördüm
Canım o zaman testini yap varsa Dr lar bu tür lekeler de progestan veriyor tedbirini alırsın. Bana verdiler lekeler 13 haftaya kadar sürmüştü bende

Ya banada var gibi geldi inşallah vardır bebiş seninledir kuzum

X