Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım insallah isteyen herkese nasip etsin Rabbim prodoctor erken gebelik testiydi canım benimki de bende dediğin gibi biri önce kullandım bu da erken olmustur insallah

Birde alt karnimda karıncalanma var bugün neler olacak bekliyorum
Yaaa benimde gobek deliginin alt kisminda rahim kisminda agrim oluyor bel kismim cok agri yapti. Goguslerde de agri basladi. Psikolojik diyorlar ya yok yani belli bariz agrilar ben takilmadan devam ediyordum ama sorayim dedim belki ayni seyleri yasayanlar vardir ki varmistaa

Kızlar yerleşme kanaması yaşayanlar ne yoğunlukta yaşadılar .sabah kahverengi akıntım vardı ara ara geliyo adet olcaksam da tam sökülmedi aklım karıştı karın ağrım da ara ara devam ediyo
Ben ilk hamileliğimde yaşadım.İnanin o kanama geldiğinde yerleşme olduğunu anlarsınız çünkü adet öncesi lekelenme gibi değildi.Cok farklı bir yapısı var.Jel gibi oluyor .Sıvı gibi seffaf zaten Peceteye geliyor .Çamaşırınizda görmüyorsunuz çok pembe kahve karışık oluyor ve suruntu şeklinde sanki oraya bulaşmış ,sürülmüş gibi geliyor .Öyle akıntı şeklinde değil ..

Amin kuzum insallah vardır hepimizin bu ay olur insallah Teşekkür ederim güzel dileklerin için hepiniz dualarımdasınız hayırlı suyla Rabbim kısmet eder insallah biraz ümitsizleştim ama yok gibi geldi

Kızlar yerleşme kanaması yaşayanlar ne yoğunlukta yaşadılar .sabah kahverengi akıntım vardı ara ara geliyo adet olcaksam da tam sökülmedi aklım karıştı karın ağrım da ara ara devam ediyo
Ben onu mu yaşıyorum yoksa adet başlangıcı mı bilmiyorum adetimden 5 gün önce falan kahve bi leke geldi ardına pembe oldu ertesi sabah da iki damla pembe leke vardı o günden beri belim çok kötü bugün adet günüm hafif kahve leke geldi peçeteye sildiğimde de pembemsi geldi hala adetim olmadı yarına olur mu bilmiyorum kuzu Allah büyük sen nasıl yaşadın

Merhaba canım insallah isteyen herkese nasip etsin Rabbim prodoctor erken gebelik testiydi canım benimki de bende dediğin gibi biri önce kullandım bu da erken olmustur insallah
Inşallah inşallah canım ay çok sevindim aynı marka değil inşallah benim kiler yaniştır sende var ama inşallah vardır ❣

Merhaba ben yaşadım leke leke geliyor kahverengi ya da pembemsi adet günü başlamıştı bende yoğun olmuyordu sadece peçeteye geliyordu
Kuzu bugün adetimin ilk günü adet günü geldi diyince bi yazayım dedim 5 gün önce geldi pembe leke ve kahve o günden bu güne belim agriyor adetim olmadı hala bende peçeteye silince görüyorum o pembeyi bi iki defa gördüm

Çok güzel anlattınız bende merak ederdim bunu nasıl diye kendi adıma teşekkür ederim

Bendede bu sabah canım kahverengi leke ardından çok kötü bel ağrısı gün boyu ara ara geldi lekelerden pembeye döndüğü de oldu yerleşme kanaması mı demiştim ama bu kadar sürmez heralde adet olcam ben galiba yarına belli olur artık

O zaman adet olcam canım ben yarına sökülür büyük ihtimalle hayaller marta kaldı artık rabbim isteyen herkese nasip etsin

Merhaba. Benim Bat 11 Şubat
Yaş 37
Arada corasprin alıyorum.
2,5 yıldır deniyoruz.
Tiroid problemim vardı, TSH bu ay düzene girdi.

Kızlar merhaba
Ben 21 ocakta çatlama iğnesi oldum
14 gün sonra test yaptım negatif
16.günde cuma adet oldjm
Yalnız çok ağrılarım oldu benim...
Çatlamamış kist olmuş olabilir mi ?
Kist olsa tam günümde adet olur muydum sizce ?
Afedersiniz bir de parça düşürüyorum kanama ile

Kasık ağrım hafif var ama göbeğimin alt kısmını çok gergin hissediyorum eğilip kalkarken iyice geriliyo canım

Kızlar 2 gün gecikme ile bugün kanamam başladı. Açık pembemsi ama yerleşme değil anlatılanlara göre. Artacak muhtemelen yarına.. O kadar umutlu idim mart ayına kaldı umutlar..

1-Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz? 17. Gün
2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor? 5 gun
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz?
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi? Ovulasyon testleri

5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz? Gebemiyim bilmiyorum henüz test yapmadım fakat bat dönemim 6 subatti akintim var kasiklarda regli olacak misin gibi bir agri var ocak 26 dan beri lakin göğüslerimde sancida var ve bugün tereyağın konusundan midem bulandı sizce gebelik var mi 1 bucuk yıllık evliyim ve çocuk istiyoruz rabbim herkese anne olmayı nasip eder inşallah

Bizim aynıydı canım seninle. Ben herhangi bir belirti yaşamıyorum şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…