Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim kasıklarımda ozellikle solda batma ve rahimde gobek deliginin biraz alti agri hislerim var. Uzaninca kasik acisi ayakta olunca rahim kismi agrisi birde en cok belim yani kuyruk sokumu ve ust kismi surekli agriyor ya halsizlestirdi beni iyice🙄🙄 takvime gore bata 9 gun var🙈 degerlendirme sonrasi yasayanlar var mi suan ?
Benim bata 7 gün var aynı şeyleri yaşıyorum canım yalnız değilsin. İnşallah iyi haberlerden dolayı yaşıyoruzdur🤲🏻

Valla eşim aşırı ötesi istiyor hâlbuki ilk çocukta olmayacak bakalım doktora gideyim ne diyecek
doktora gitmekte fayda var artısı eksisi neymiş baktırın tabi :)

Haberleşiriz artk durumlara göre 😂😂
aynen kuzum not aldım, aklımdasın :)

Şu an bende test yaptım negatif ama regl olmadım henüz. bu ay çok stres yapmıştım ben olacak mı olmayacak mı vs diye. Bu stres de gecikmeye neden oluyor maalesef 😞
kesinlikle sebep oluyor.. miyom kist stres vs..

8 yıl sonra çift çizgi gördüm ama 8 yıllık bir bekleme değil aslında. Uzunca bir süre istemedik bu üçüncü ayımız çok şükür Allahım nasip etti. İsteyen herkese de sağlıklı bir gebelik nasip etsin🙏
Tabrik ederim, sağlıkla ilerlesin, sağlıkla kucağınıza almanız nasip olsun :anneadayı::KK200:

Selam arkadaşlar sayfanın en başına gittim baktım çok güzel 15 tane falan gebe arkadaşımız varmış rabbim sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasıp etsin inşallah çok sevindim benimde listede ismim var ben klomen kullandım bir defa kontrole gittim doktor alttan muayne etmedi benimde içime sinmedi bu şekilde bide çok kalabalıktı ilk defa devlete gideyim dedim valla rezillik yaa çok yoğun sekreter bağırıp çağırıyor içeriye bu sürü hemşire girmiş oturmuş muhabbet ediyorlar bende gitmedim ama çok fazla kasik ağrısı yaşadım bu ay onunla birlikte sol böbrek ağrısı çektim bat 9 subat beklemedeyim inşallah regl olmam eşime o kadar ısrar ettim ki kan verelim çıkar diye ikna edemedim geçen ay kan verip geldiğimde hasta olmuştum 😁

newmoon10 newmoon10 canım ben bu ay aşılama yaptırdım biraz yoğunluk vardı yazamadım istersen tabloyu güncelle cuma günü 2. Kez aşılama yaptırdım 15 gün geçsin diye bekliyorum şuan

Kizlar bat.im 5 şubatta kasik bel ağrılarım var ama hala olmadım sabah test yaptim negatif. Genelde gecikmez reglim
Yarin kan versem mi yoksa beklesem mi ya kararsizim regl olacağım belliki gitmeyeyim diyorum ama
bende cnm birkaç gün daha bekle regl gelmezse kan ver.. çok da bekleme...
Kızlar benim bu ay klomen kullanmama rağmen yumurta çok kücük gelişen yumurta yok demişti doktor, umudum kalmamıştı bu ay için. Bi yandan yumurta gelişimi için bal tarçın çörek otu uyguladım.
Ovulasyon testiyle takip ediyordum.
Yumurtlamamı olmuş ben anlamadım yaa bi bakın lüften ?
evet cnm yumurtlama olmuş bugün çatlamış, bak bir önceki günden daha açık resminde...
Ben bu ay yaptım.. adetin 2. Günü itibariyle 12 gün sabahları aç karna 1 tatlı kaşığı yedim.. sabah akşam yiyende varmış ama yumurtalar çok büyürse kiste döner diye cesaret edemedim..
Ben aralıkta yapmıştım yumurtalıklarım ve belim çok fena ağrıdı.. bıraktım.. hem doktor balla çörekle olacak şey değil demişti bu...
Bnmde öyle ama negatif çıkıyor anlamıyorum bnde haftaya kan verecem inşallah hamileyizdir🤲🏻
İnşallahhh canımmm o mutlu hbaeri alsam davul çalacam evde :)))))

Kızlar yerleşme kanaması yaşayanlar ne yoğunlukta yaşadılar .sabah kahverengi akıntım vardı ara ara geliyo adet olcaksam da tam sökülmedi aklım karıştı karın ağrım da ara ara devam ediyo

Kızlar yerleşme kanaması yaşayanlar ne yoğunlukta yaşadılar .sabah kahverengi akıntım vardı ara ara geliyo adet olcaksam da tam sökülmedi aklım karıştı karın ağrım da ara ara devam ediyo
Merhaba ben yaşadım leke leke geliyor kahverengi ya da pembemsi adet günü başlamıştı bende yoğun olmuyordu sadece peçeteye geliyordu

Bata 10 gun var ortalama.. sağ kasıkta arada yumurtlamis gibi sızı var ama arada oluyor.. birde bugün kızımla kaydiraktan kayarken yere düştüm ve rahmime sancı girdi bı süre geçmedi ama tabi bunlar rastlantı da olabilir 🙄🙄
Ben bu ay soldan yumurtladim ondan emin oldum yumurtlama zamaninda da solum sanci yapti arada sag oldu cogunluk sol🤗 belim gecmedi yaa dun bugun 1 saat kestiriyorum ruyali uyuyorum birde😄 Allah sonumuzu hayir etsin ya

X