Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yumurtlamadan sonra 2 gunu degerlendirdim diğer günler aksilik oldu eğer gebe kalamazsam bende ard arda yapmayı düşünüyorum

4 damla damlattim canim twst bozuk eczazciya

Canım sen olayı hep yanlış yerlere vuruyorsun ben test bozuk olsun negatif olsun ama ikincisi çift olsun derken bunu iyi manada diyorum sen gidip başka şeyler bulup yazıyorsun. Ben diyorum ilki bozuk olsun ikinci çift çıksın mutlu olrm diye sen haydaa nereye gidiyorsun. Sanırsam seninle anlaşamıyorum daha da yorum yapmıcam hep bir dik dik yanlış yerlere çekme kendimi de üzemicem valla bu kadar kötü algıya da gireni ilk defa gördüm iyi günler herşey gönlünce olsun

Bende yumurtlamadan sonra 2 gunu degerlendirdim diğer günler aksilik oldu eğer gebe kalamazsam bende ard arda yapmayı düşünüyorum
Benim 3 gun surdu yumurtlamam yani 1 subatta basladi. Bende 28ocak-30ocak-1-2-3-4-5 subati degerlendirdim. Catlama gununu ve sonrasindaki gunu yani 5subatida es gecmeyelim dedik. Canimiz cikti ama olsun

Ekledim aimdi ne demek istedigimi anlicaksiniz iki testide ekledim

Eklentiler

• IMG_20210207_125537_7.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20210207_125513_4.jpg
    124,9 KB · Görüntüleme: 54
Bir de diğer aylardan farklı olarak D vitamini kullanmaya başladım. Bende D vitamini eksikliği vardı ama önemsemiyordum. Birkaç yerde gebeliğe de engel olduğunu duydum geçen ay reglden sonra almaya başladım. Bilmiyorum etkisi olmuş mudur? Bir de ters rahim pozisyonu

Merhaba kızlar bat a 3 gün kaldı ama dayanamadım erken gebelik testi yaptım bugün ben yanlıs görmüyorum dmi hiç bsey yok
Gölge çizgi görüyorum Ve imrendim bu görüntüye bence günlük test ile takip edip kan verin, hayırlı olsun darısı başımıza

Canim
Bende test yaptım bat 10 Şubat ama tertemiz negatif yumurtlama ve çatlama üzerinden 10 gün geçti erkenmi sizce yoksa olsa çıkarmıydı
tamamen sans olmakla birlikte ben catlama dan itibaren 11. Gun silik cizgiyi gormustm. En erken yarin veya 15. Gun cikar diye dusunuyrm. Eger gec dollenme yoksa...

Çok düzensiz bir test olmuş. Yumurtlama olmuş ama pik yok o testlerde canım keşke düzenli yapsaydın daha iyi olurdu. Değerlendirseydin yine de belki bir ihtimal yani olabilirde. Sen niye böyle yaptın testlerini?
İşte idrarda yanma vardı fitil kulkandım oyüzden test yapma iktiyacıda duymadım pzts dr gitcem bakalım bu ay hep yanma vardı

Kızlar bırakıyorum artık ben ovülasyon yapmayı 7 gün var zaten bata

Eklentiler

• 16126934071398749041992485378092.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…