Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Düşükten alınan genetiğe gidecek bebekte genetik sorun olup olmadığına bakılsın diye sizinde çok aklınızda kalıyorsa bana özel hastanede Dr um yazdı tahlil isimlerini ben düzen laboratuvarda yaptırdım testi. Devlet hastanesi 3 düşüğe kadar yapmıyor malesef dediğim gibi son düşük şehir hastanesinde olunca yaptılar bize tıbbi genetik bölümünde. Olmadı durumunuz elverişli ise özel laboratuvarda yaptırın bir arkadaşımda ilk düşükten sonra korktu o da özel lab da yaptı şükür bir şey çıkmadı şimdi bir oğlu olacak düştüğün üstüne hemen hamile kaldı umarım sizinde öyle olur

Son 10 sayfayı tek tek okudum kusura bakmayın ama cevaplarınız agresif insanlar bişe demıyor bende bırsey sormustum alakasız bırsey yazmıştınız stres cok zararlı

Genetik test için bazı doktorlar iki düşük olursa gerek dıyarmış. Herkes farklı işliyor bu konuları. Zaten bu ay son önümüzdeki ay doktora gidecem nasipse istesin gerekirse dicem onada.

Son 10 sayfayı tek tek okudum kusura bakmayın ama cevaplarınız agresif insanlar bişe demıyor bende bırsey sormustum alakasız bırsey yazmıştınız stres cok zararlı
Bu arada yanlış anlaşılmasın testi yapan hanfendıye soyluyorum

Merhaba kızlar bat a 3 gün kaldı ama dayanamadım erken gebelik testi yaptım bugün ben yanlıs görmüyorum dmi hiç bsey yok
Merhabaaa.Ben gördüm silik çizgi varr..Galiba bebiş göz kırpıyor sizdeİnşallah vardir,sağlıkla ilerlesinnn..Darısı bize bize de dua edin.Belirtiniz var mıydı?Yumurtlamadan itibaren ne zaman başladı? Benim de bata 10 gün var da o yüzden soruyorum ..

Benim 1 seneyi geçti düşük üstüne olmadı. Evet özel hastanelerde yapıyorlar. Dediğiniz gibi öyle yaptırayım ki aklımdan bu da çıksın başka da bişey kalmadı zaten yapacak yaptıracak hsg çekildim tmz sonra kanser için yaptırdım yok değerlerim çok güzel olamayınca olmuyor sanırsam zamanı var artık başka bişey yok aklımda yapılacak.

Merhaba kizlar .Benim son adet tarihim 18 ocakti .Takvim 29,30,31,1,2,3,4 u gösteriyor.3 u çatlama olarak görünüyor .Benim de o gün aşırı kaşık ağrım oldu.Hepsini değerlendirdik .Ara vermeden .Hala da devam ediyoruz .Dün yani ayın 6 sında bebeğimi uyuturken karnıma bir kramp girdi ..Sonra yatırdım ve lavaboya gittim .Peceteye pembe akıntı geldi .Ama sadece Peceteye ..Çok ıslaklık hissediyorum bir de .Yumurtlama lekelenmesi yaşardım ama kahverengi çamur gibi olurdu .Bu pembe ve suluydu .Kizlar çatlama olabilir mi?Ya da yerleşme olsa bu kadar erken olur mu???Cevaplarınızı bekliyorum

Canim seninle yumurtlama ve catlama zamanlarimiz ayni gibi benim catlama 4 subatti. O lekelenme icin catlama kanamasi diye okumustum ben hic yasamadim ama arastirirken bazi seyleri karsima cikmisti. Takvim %100 gunleri tutmuyor yani en azindan bende tutmuyor agrinda olmus catlaman gerceklesmis demek ki 2 gun daha degerlendir☺ sansa birakmayalim isimizi yerlesme icin cok erken diye dusunuyorum canim regle 5 6 gun kala gorunur genelde

Bırakma birgün daha yap derim. Bilmiyorum testin var mıdır? seninle pik günümüz aynı hemen hemen adet ne zaman oluyorsun merak ettim?
14 şubat adet tarihim canım senin ne zaman adetin az kaldı ama almak istemiyorum şimdi eğer olursam adet yeniden 20 tane falan alırım kuzum

Çok teşekkürler canım .Catladiysa dün değerlendiremedik.Gun aşırı idi.Gecikmemisimdir değil mi?Daha şansım var mı??

Merhabalar bende 16 haftalık düşük yaşadım Banada dr diaformin şeker ilacı verdi eş değeride glifor sanrım size neden verdi acaba..
Bende tedaviye yeni başladım ınofolic kombi , klomen ve glifor kullaniyorum. Glifor yumurtalıkları besliyormus bu süreçte miğde bozabilirmiş o yuzden akşamları iciyorum canim.

Çok teşekkürler canım .Catladiysa dün değerlendiremedik.Gun aşırı idi.Gecikmemisimdir değil mi?Daha şansım var mı??
Olsun gun asiriysa orada hazir bekleyen spermler var canim catlaman olsa bile dollenme sansi bekleyenlerde☺ tabiki sansin var cok gece birakmadan degerlendir 2 gun daha

Evet size dedim hanfendi insanlar bir şekilde sorularınıza cvp verıyor bence daha saygılı ve nazik cevaplar vermelıyız birbirimize
Kimseyi kriicak sekilde ters bisey söylediğimi düşünmüyorum test bozuk dedigimde fazla idrar damlatmissiniz dediklerinde 4 damla damlattigini soyledim kirici olan ne

14 şubat adet tarihim canım senin ne zaman adetin az kaldı ama almak istemiyorum şimdi eğer olursam adet yeniden 20 tane falan alırım kuzum
Benim 20 veya 21 bilemedin uzatmalar olursa 22 benim testim de ani şekilde silikleşti yumurta çatlayınca. Ben birde birgebeningünlüğü abla var çok tatlı ondan destek alıyorum yaparken. O çok yardımcı oldu. Hatta testi ondan almadığım halde bile yardım ettiği zamanlar oldu. Bakalım sonuç ne olur bizim için

Bende yazdım instagramdan ama görmedi benim yumurtlama ile adet arası çok süre olmadığı için kafam allak bullak. Hadi inşallah güzel sonuçlar verirsin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…