Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinlikle canim katiliyorum. Ayni hatayi yaptim ne cok pisman oldum. Yumurtlama zamanini degerlendirdik duamıda bolca ettim ediyorum da gerisi Allaha kalmis☺ insallah tutar diyorum agrilarim var ama normal bu durum her ay ki durum regle kadar oyalaniyorum yoksa kafaya taka taka bir hal olur insan stres bizim dusmanimiz malesef elimizde olmadan kaptiriyoruz kendimizi

İlac tedavisidir o buyuk ihtimalle ferro sanol yada feramat vermişlerdir kendim bildim bileli var bitkisel olarak olsun suruplar haplar olsun klanmadigim sey kalmadi bu yasima kadar bende hic duzelme olmadi umarım sizde ise yarar
Hımm bu aklıma gelmemişti olabilir feramat kullanıyorum ilaç olarak damla kullanıyorum d vitamini için birde iğne ama benim düzeliyor kullandıktan sonra. Daha öncede kullandım bundan 3 yıl önce tekrar kansızlığım olmuştu o zaman bekardım iyi gelmişti. Sürekli kansızlık probelimim olmuyor arada bir geliyor böyle hepsi birbirini tetikliyor işte pandemi oldu maskeler ağızda evde mahkum gibi kaldık güneş gördüğümüz yok daha artmasında ne olsun ki birde düşüğüm oldu kanamam çok oldu kan kaybım aşırı oldu yanı ondan normal gördüm. Birde doktor kansızlık için ilaç vermiş ben kullanmamışım üzerine tam oldu bu sizede önerim benim bir arkadaşım sizin gibi düzelmezdi iğne filan da iyi gelmezdi onada o kansızlığın serumu varmış onu aldı atom gibi kendine geldi onun adet kanaması yoğun oluyor birde uzun sürüyor ondan aldığı da tez giderdi ama serumdan memnun.Bir deneyin derim

Bende kansızlık yok canım ama uzun zamandır baktirmadim degerlerime sanırım vitamin eksikliği falan olabilir bir baktirsam iyi olacak teşekkür ederim
Baktır canım uzun zaman bende baktırmayıp ilaçları elimde torbayla gezenlerden oldum kansızlık filan olsun hepsine ne varsa Baktır özellikle dahiliye ayrı yaptır. Kadın Doğum bana yapmamış bunu her testi yaptı eve yolladı sonra saçlarım dökülüyor normal dışı gittim dahileyeye bir bakılmayan kansızlık ve d kalmış orada bu çıktı trajikomik durumdayım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Benim genetikle alakali doktorumda pek umitli degil zaten olasi durumda kan takviyesi vermek durumunda kalicaz dedi

Benim genetikle alakali doktorumda pek umitli degil zaten olasi durumda kan takviyesi vermek durumunda kalicaz dedi
Kaç değerlerin kaç şimdi merak ettim? Gerekirse diye birşey yok ki vucuda istenilen kanı vermek lazım birde hamilelik için uğraşıyorsun ki kansız çocuk asla ve asla deneme. Olması da zorlaşıyor ayrıca. Ben ayrıca okuyorum tıbbı sekreterlik orada okumuştum kansızlık hastalık değildir sonuçtur sebebini araştırmak gerekiyor. Sebebi ney? Özel değilse öğrenebilir miyim?

Kızlar selam yumurtlamanin 10. Günü bata 4 gun var test yaptım sizde goruyomusunuz banami öyle geliyo

Vallahi bana hic sebebp soylenmedi demir eksizligi anemi +kansizlik teshisi kondu cocuklugumdan bwri ailem hep goturur hastaneye en son gebelik icin gittigimdede doktor genetik olabilecedgini soyledi degerlerimi aticam birazdan bi bakin lütfen

Vallahi bana hic sebebp soylenmedi demir eksizligi anemi +kansizlik teshisi kondu cocuklugumdan bwri ailem hep goturur hastaneye en son gebelik icin gittigimdede doktor genetik olabilecedgini soyledi degerlerimi aticam birazdan bi bakin lütfen
Tamam canım bekliyorum.

Evet canım spermle yumurta dolleniyor , kese oluşmaya yakın eğer sağlıksız ise vücut atıyor onu vücuttan
Teşekkür ediyorum canım. Sanırım benim yaşadığım da böyle bişey. Bütün belirtileri yaşadım, 2 gün önce kesik kesik kahverengi lekelenmelerim oldu. Dün gece kırmızıya dönüştü. Yerleşmeye çalışırken tutunamadı herhalde. Sen tecrübelisin, bilirsin, ondan sana sormak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…