Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben adet geçikmesinin açıklamasını yapmadım ki kimyasal ile adet arasındaki farkı söyledim. Tabi ki bir sürü nedene bağlı değişiyor adet geçikmesi o ayrı. Kimyasal gebelik nasıl oluşurmuş onu söyledim. Size de demedim kafamıza göre anlamayız diye bunu soran kardeşime söyledim bunun cevabı bizde değil manasında. Ayrıca sizi inciltmek yanıltmak değildi amacım söylediğinizi yukarıdakini okurum mesajlara yetişmek ne mümkün canım

8 günüm var canım geç yumurtladım
Olsun adet erken oluyorsun demek ki sen. Adet olsan bile adetle hamilelik lekenlenme arasında farklar var birde o olacaksa Allah orayı bağlar yani yeter ki vermek istesin yaradan hikmetinden sual olmaz gönlümüze göre olsun durumunu haberleşelim benim adetime çok var ben geç olurum adet

Çok çok teşekkür ederim dönüşlerin ve güzel dileklerin için, Allah razı olsun, amin, cümlemize.

30 günde bir oluyorum canım ama 22.günde yumurtladım uygulamaya göre geç oldu yumurtlamam tabi canım rabbim nasip ederse olur

30 günde bir oluyorum canım ama 22.günde yumurtladım uygulamaya göre geç oldu yumurtlamam tabi canım rabbim nasip ederse olur
Uygulama genelde tutmuyor ki. Bende 30 günde bir olurum geçen ay 4 gün geçti günüm hiç hamileliğe bağlamadım bunu arada bir yaşıyorum zaten doktora gitsem desem normal diyor kendimi yormuyorum artık adet geçmesi filan ne zaman çift çizgi hamilesin demek onu bir kere gördüm daha göremedim onda da düştü bebeğim. Senin ilk mi yoksam ikinci falan mi düşünüyorsun peki canım.

İlk bebeğim olacak canım 1 buçuk yıllık evliyim daha dört gözle bekliyorum 14 şubatı şuan

Estağfurullah kuzum, her şeyin sonucunda kadın olmak çok zor :) Rabbim hiç birimizi evlat hasreti ile sınamasın. Hepimiz sağlıklı gebelikler yaşayalım inşallah

İlk bebeğim olacak canım 1 buçuk yıllık evliyim daha dört gözle bekliyorum 14 şubatı şuan
1 sene sonra kalmıştım hamile ben sonra dediler düşüğün ayağı içeride olur birdaha diye gitmedim doktora filan 1 yıl böyle gitti biraz sonra korona geldi çattı biraz ondan ihmal ettim 3 aydır bu işin içindeyim bakalım ne olur rahim filmi çekildim doktor git dene olmazsa gel dedi bakalım ne olur. Sen devam et tam gaz asla peşini bırakma ama çok da takılma takıntıya dönerse o inatla olmuyor. Bende kanaat getirdim ne zaman leylasın o zaman bebek oluyor

Merhaba kızlar bişey sorcam .yerleşme kanaması görenler adetten kaç gün önce gördüler yada görmeden hamile olduğunu öğrenen var mı

Estağfurullah kuzum, her şeyin sonucunda kadın olmak çok zor :) Rabbim hiç birimizi evlat hasreti ile sınamasın. Hepimiz sağlıklı gebelikler yaşayalım inşallah
Aminnn. Rabbim varlığıyla yokluğuyla hayırlı olabilecek şeyleri nasip etsin. Olsa da evlad bizlere emanet, kiminin sınavı varlığı kiminin yokluğu. Allah layığını versin herkese versin vermek istese verir şüphesiz bir tanecik de olsa tattırsın ya

İlk 2 ay çok takmıştım hatta ilk denediğim ay adet olmadan covide yakalandık eşimle bu ay daha rahatım olursa olur ilk 2 ay 8 gün kaladan test yapmaya başlıyodum şimdi çok rahatım 14 şubatta rabbim nasip ederse olur bizim için hayırlısıyla gelecekse olsun bakalım

Enfeksiyon olsaydı benim akıntı olurdu kötü kokulu. Ayrıca idrarda yanma olurdu farkederdim yani çünkü önce çok yaşadım. Özellikle doktora gittim bunun için sadece fitil vermişti ve kesinlikle vagina sabun şampuan tarzında birseyle yikanmamali dedi. Halbuki öyle bir şey de yapmamıştım ama fitil kullanınca geçmişti.

Birde bu ovulasyon testleri insana rahatlama uğraş veriyor benim kafam dağılıyor. İnanan insanlarız ki ne kadar herşey olacağına varıyor Allah vereceği vakti bilir. Yoksam bize sormaz bile bir damladan bir canlı getirmek için. Kendisi de bahtı da güzel evlatlarımız olur en yakın zamanda inşallah.

Canım benim bilmiyorum ki artık hamilelik mi yoksa başka bir sıkıntı mı var? İnşallah hepimiz güzel haberler alırız artık. Allah'ım yardımcımız olsun. Ama bu baş ağrısı benim regl belirtimden birisi de nasip bakalım.

Beklenen 31 ocak test6 şubat mı. Hayırlı olsun inşallah sizin için. Ben 3 gün kala kan testi verdim 0.41di, yükselme ihtimali var mı acaba bu değerle negatif diye hafta içine muayene randevusu da aldım
Tesekkürler evet 31 ocakta adet olmam lâzımdı .bugünde evde test yaptim .kan degerleri hakkinda hic bilgim yok maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…