Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dün ve dünden önceki gün öyleydi, çok umutlanmıştım. Kırmızıya döndü ama yine olması gerekenden daha az regl oluyorum sanki. Baş dönmesi ve mide bulantım var, yataktan çıkamadım.
Vucut gebelige hazirlaniyordu oyle dusunme bir iki gun oynamasi normal ustunu gorme olabilirmi adetin tam sokulmediyse

Bende de öyle oldu ama beni şüpheye düşüren şu adet olacak gibi sancı giriyor kasıklarıma
Adete yakin kasik agrilarin siddetlenmesi adettir ama yumurtlamadan sonra baslamasi adete yakin daha az seyirde aci esigi olur nabiz atmasi gibi batma kiminde ani agri birden gecme kimindede 20 dk suruyor geciyor

Vucut gebelige hazirlaniyordu oyle dusunme bir iki gun oynamasi normal ustunu gorme olabilirmi adetin tam sokulmediyse
Kahverengi lekelenmelerim olunca yerleşme kanaması olduğunu düşünmüştüm, çünkü sadece peçeteye geliyordu. Ama gece kırmızıya döndü. Normalde adetlerim çok ağrılı geçer ama öyle bi ağrım da yok, hafif sızı şeklinde şu an. Çabuk sökülürüm aslında ama bu sefer çok yavaş sanki. Anlayamadım ki ben de.

Adete yakin kasik agrilarin siddetlenmesi adettir ama yumurtlamadan sonra baslamasi adete yakin daha az seyirde aci esigi olur nabiz atmasi gibi batma kiminde ani agri birden gecme kimindede 20 dk suruyor geciyor
Ah ne güzel açıklamışsın canım saol..adet sancım var. Birebir ama batım 2 gğn geçti adet gelmedi. Bata 1 kala test ysptım negatif daha da yapmıyım dedim adeti bekliyim dedim negatifi görünce

Ah ne güzel açıklamışsın canım saol..adet sancım var. Birebir ama batım 2 gğn geçti adet gelmedi. Bata 1 kala test ysptım negatif daha da yapmıyım dedim adeti bekliyim dedim negatifi görünce
Guzelim illa bu ay olucak diye sart yok melekler ansizin gelir siz bile hic belirtim yoktu dediginiz anda bile hamile oldugunuzu ogrenirsiniz yumurtlama takibi planli olsunda sonrasinda dusunup stres yasayip vucudunuzu hergun halden hale koyup burammi agriyor surammi diye sinyal yollamak ne kadar dogru bilmem yumurtlamadan sonra ugras bulmanizdan yanayim

Hic araştırma yapmadım çünkü aklima gelmedi a oylemi ben yapmadım hiç sadece bana hep hormon testi yapıyolar

Benim doktorum benden trombofili paneli testi istemişti. Bu testi özel hastaneler veya tıp fakülteleri yapıyor sonucları ankaradan gelen bir genetik testi. Benim orda bazı değerlerimde kanda pıhtılaşma olduğu kanaatine varıldı. Gebelikte kan sulandırıcı iğne vurmam gerektiği söylendi. Doktoruna bu konuyu da bir daniş istersen sen yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…