Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben adetin 2. Günü gittim hiç kist mist bişey yok herşeyyolunda dedi açıkcasıbende kist falan var diye düşünüyordum
Selam Balkiz94 ve 1HANIM bende sizin gibi durumdan muzdaribim doktora gittim her ney varsa yapıldı bakıldı temiz çıktı. Şunu demek istedim bilmem ne kadar doğru bu bir sayfada okumuştum kansızlık varsa eğer dediklerinizin olması normal yazmıştı bir arkadaş o da bunun üzerine eğitim almış birisiydi. Sizden istediğim kontrole gidecek olan b12 baktırmanız. Kansızlık probleminiz oluyor muydu onu merak ettim açıkcası? Bende var çünkü şimdi tedavi görüyorum inşallah bizim bu durumumuz geçicidir çok sinir bozucu durum

Bendede var kansizlik ama tam anlayamadim hangi durum

Yumurtlama günüm yarın takvimim de ayrıca ovulsayon testi yapıyorum dahalık pik görmedim bende şubat ayı hamile olanlardan olurum inşallah. Adetim 22 sinde olacak var daha. Lakin geçen adetimden 15 gün önce gögüs acım ve kasık ağrım oldu. 24 ocak adet oldum gögüs acım hafifledi bu çok geçmedi tekrar ovulasyon dönemim yani bu ay yine arttı çok acıyorlar bunu iki aydır yaşıyorum neden olblr? Birde adetim bittikten sonra sol kasık ağrım var bu ay arada sağ tarafa vuruyor ama sol daha şiddetli sağ tarafıma göre? Benim gibi olanlar bunlar neden olblr yardımcı olur musunuz derdi ney vucudumunhamile olanları görüyorum çok seviniyorum ama kendime de üzülüyorum bebeğim olsun bende çift çizgi kadını olayım

Bendede var kansizlik ama tam anlayamadim hangi durum
İkisi aynı durumumuz var ovulsayon testi yapıyor pik görememe oluyormuş onlara dedim bende böyle yaşadığım durum Haso18 kansızlık varsa zaten iyi tedavi olup hamile kalmak lazım yoksam zor hamile kalmak da hamilelik yaşamak da Bebiş kanla yaşıyor ayrıca d vitaminin de düşük böyle hamilelik bence bizlere iyi gelmez. Tedavi alıyor musunuz kansızlıkla ilgili?ben 1 aydan fazla tedavi görüyorum. İnşallah herşey hepimiz için güzel olur

İlac tedavisidir o buyuk ihtimalle ferro sanol yada feramat vermişlerdir kendim bildim bileli var bitkisel olarak olsun suruplar haplar olsun klanmadigim sey kalmadi bu yasima kadar bende hic duzelme olmadi umarım sizde ise yarar

Masallah saglikla alin kucaginiza insallah bizede nasip olur

Hayırlı olsun canım sağlıklı bir şekilde alırsın inşallah bebisini kucağına

Hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Belirtileriniz tutuyo gibi ama hayırlı olan olsun insallah. Gununuzde gecmiş

Canım hangi hastaneler yapıyor çevrende önce onu öğren ona göre randevu al, ürolojiye eşin gidince durumunu anlatacak spermiyogram yaptırmak istiyorum diye.Dr onu labaratuara gonderecek oradan gün verecekler.Liste veriyorlar ordan dikkat etmesi gereken şeyleri en az 2 en fazla 5 gün cinsel perhiz ile gitsin mutlaka gerçi yazar listede.Coronodan dolayı çoğu yer yapmıyor artık üniversite, araştırma hastanelerinde yapılıyor sadece

Kızlar günaydın.. Uzaktan okuyorum sizleri:) 8 yaşında bir kızım var. İkinci çocuk için bir süredir deniyoruz. Olmadı diye artık bıraktık. Bu ay sadece 1 kere ilişkimiz oldu:) yumurtlama günümün ertesi günü. Bugün sat. Ama gelen giden bişey yok. Çarşamba kan vermiştim beta 1.20 negatif çıktı. Normalde her zaman regl den bir kaç gün önce karın kasık ağrısı lekelenme başlar ve günümden de hep bir gün önce regl olurdum? Kanda 1.20 olup ta sonradan artar mı bilemiyorum? Yeniden kan tahlili mi versem bugün akşama kadar regl olmayı mı beklesem? Akıl verin kızlar..

Var bende kansızlık aaaa hiç böyle bir şey düşünmemiştim

Gözün aydın canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim

Bir ayda 1 den fazla yumurtlama olmuş olabilir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…