Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım .Senin de ikinciymis .Benim kızım da 14 aylık .Ovu testi kullansam benim de halim kalmazdı ama şimdi tedirgin oluyorum .Kacirirsam falan diye .

Yok canim catlama sirasinda sivi salinir onun agrisini hissederiz dollenmeye dair bir sey hissetmeyiz☺ ahhh keske belli olsada hemencik ogrensek sende catlama sonrasi kasik bel agrisi yasarsin normal bunlar
Çamaşıra sıvı geldiğinde yumurta çatlamış mi oluyor ?Benim iki gün önce çok ağrım oldu .Kasıklarımda resmen sancı ve batmalar.Dun de biraz ağrı vardı ve bugün çamaşırim da sıvı akıntı gördüm şeffaf .Acaba çatladı mi bugün??

Evet canim aynen oyle☺ agri akinti yumurtlama ve akinti sebebidir. Gunlerini kacirma degerlendir. O akintinin olmasi demek spermi kolaylikla cekebilmek amaci o yuzden bu donemde akintimiz oluyor daha rahat birlikte oluruz.☺

Kızlar bende bütün gün su gibi akıntı vardı lekelenme gibi bişey de olmadı ama anlamadım bat a 4 gün kaldı ama erken gebelik testi var yapsam mı?

Insallah canim dunden beri kasik agrim bel agrim var. Sende var mi
Normalde bende ovulasyon takibimi ile yumurtlamanin ertesi günü itibaren belirtiler başlıyordu ama smdi yumurtlamadan beri hiç bı belirti yok iyimi kötümü bilemiyorum

Normalde bende ovulasyon takibimi ile yumurtlamanin ertesi günü itibaren belirtiler başlıyordu ama smdi yumurtlamadan beri hiç bı belirti yok iyimi kötümü bilemiyorum
Kiminde olur kiminde olmaz belirti canim kotuyu dusunme. Herkeste ayni olmaz ☺ guzel dusunelim bu ay guzel olsunnn

Kiminde olur kiminde olmaz belirti canim kotuyu dusunme. Herkeste ayni olmaz ☺ guzel dusunelim bu ay guzel olsunnn
Aynen canım doğru diyorsun bu zamana kadar hep belirtilerim vardı ama sonuç negatif oyuzden dedim bu ay kendimi dinlemeceyecem rabbim nasip ederse olur inşallah

Kızlar benimde bat 2 şubattı gelmedi hala test yapamıyorum evimde kaldı ama içim içimi yiyor.. hamile kalan arkadaşlar belirtileriniz pms dönemi ile aynı mi adet öncesi belirtilerden farkı ne var benim sol kasıgımda anı hareketler de batma oluyor göğüslerim şişti iğne batıyor gibi oluyor sabahları da bulantı var ama çok hafif benim adetten önce de olurdu bulantı. Çok merak ediyorum kaldığım yerde eczane yok ve sokağa çıkma yasağı da var pazartesi gününe kadar beklemek zorundayım hamişler lütfen cevap verin

Aynen canım doğru diyorsun bu zamana kadar hep belirtilerim vardı ama sonuç negatif oyuzden dedim bu ay kendimi dinlemeceyecem rabbim nasip ederse olur inşallah
Evet canimm bende ayni seyi dilimden dusurmuyorum Allah buyuktur verende o alanda o. Zamanini bir tek o bilir biz bolca dua edelim

Yumurtlama tarihiniz ne zamandi yumurtlamaniz gec olustuysa adetinizi etkileyebilir stres yaparsanizsa proklaktin hormonu tavan yapip adetinizi geciktirebilir biz iyi dusunelim iyi olsun belirtileriniz ama hamile olmaya daha agir basiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…