Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acaba ne kadar kan gelmisti akinti beyaz camasirda sari sekilde kurumus icinde de 1 dmla kucuck kan var benm adetim 18 gun gecti acaba olabilirmi
benim camasirima hic gelmiyor.sali gunku hafif pembelenme seklindeydi.bugunki kahverehgi akinti seklinde

Kuzum Meryem okuyorum dinliyorum, Rabbim kabul ederse 4444 Tefriciye okuduk gerisi O'na kalmış
Ben bu sabah adet oldum bunada şükür tüm operasyonlarımı oldum ilaçlarım aylardır drvam bugün dr pazartesiye randevu verdi tüp bebek geçen ay folükül gözükmedi ama bu ay yumurtladım inş herşey yolunda gider dua edin bana 1 yıldır mahfoldum dr ler ilaçlar

Ah kuzum çok zor çok meşakkatli bir yol ama inanıyorum bu ay hepimiz için daha hayırlı, daha sevinçli olacaklar. Umutları yitirme kuzum. Umudun olacak

Merhaba hayırlı olsun. Hayırlısıyla kucağınıza alın bebeğinizi bir iey merak ettim göğüslerim hassaslaşmadı demişsiniz önceki aylar hassaslaşıyormu peki?
Teşekkür ederim evet bi kaç gün önceden şişip acıyodu bu sefer hiç biri olmadı şuan son adetimi göre 4 hafta 4 gün yeni yeni acımaya başlıyor

Acaba benimse oylemi ki
Canim menidir o geliyorsa spermler gelmez yani o gorulmeyecek seyi ayirt edemeyiz zaten ama fazladan gelen sivi meni sivisi☺ ben iliski sonrasi hemencik pecete sıkıstırırım onada az gelir. Kendi akintimiz bide meni sivisi oyle geliyor. Yerlesme kanamasi olabilir canim gec dollenme yasiyor olabilirsin sen en saglami kan ver insallah bebisin seninledir

Bende peçete sıkıştırıyor un ama bilemedim

Ya biraz ayıp olcak ama kusura bakmayin ben hala gun asiri iliskiye devam ediyorum acaba iliskiden kalan sperm geri geliyorda ben onu akinti mi saniyorum olabilirmi boyle birsey
hayır canım neden ayıp olsun.çekinmeden istediğini sorabilirsin. evet canım sperm olabilir. bir de şu idrar kaçırma konusunu da ihmal etme derim .hamileliğinde başında sık idrara gitme oluyor ama idrar kaçırma olmaz

Belkide ya ben pek hamile abilecevimi dusunmuyorum ama nasip tabiki

Teşekkür ederim evet bi kaç gün önceden şişip acıyodu bu sefer hiç biri olmadı şuan son adetimi göre 4 hafta 4 gün yeni yeni acımaya başlıyor
Benimde hep 10 gün kala dediğin gibi şişip acıyordu 5 günüm kaldı bata tık yok ondan merak ettim canım saol

Benim de yumurta kendiliğinden catlamıyor kiste dönüşüyor sonra da kistin gitmesi için uğraşıyorum skıldım artık ben de bu ay klomen+çatlatma iğnesi oldm ilk kez bekliyorum bakalım hayırlısı..
Hadi hayırlısı bakalım
bEn iğne olalı 16.gündeyim...
Adette olmadım henüz.
Beklemedeyim

Adetten mi 3 gün geçti acaba? Benim de dün lekenlenmem başladı beta hcg 151 çıktı. Dün gecikmenin 3. Günüydü
son lekelenmeden 3 gun sonra tekrar lekelenme yasiorum canim.dun 107 ydi degerim tahmini yarin adet olacaktim.erken yumurtlamisim normalde pazartesi adet gunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…