Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar nolur bi yardımcı olun yerleşme kanaması mı bu aanlamadım pedime pembe leke gelmiş dünde kahven rengi gelmişti midem de bi bulantı var hafiften bide peceteye sildiğimde goruyorum o lekeyi Kızlar benim adet başlangıcım adetime bi gün kala kahverengi yoğun bi akıntım olur ertesi güne adetim olur kırmızı görürdüm ne oluyo anlam veremiyorum test yapsam mı
Bende kızımda yerleşme kanaması böyle olmuştu adet oldum sandım sökülmedi istifra ettim de hamile olduğumu anlamıştım 😅 adet in 2. Günü testte silik çıkmıştı sonra kan vermiştim adet gününün geçmesini bekleyin derim ben

Jinekoloji ve kadın doğum arasındaki farkı da bilmiyorum, ilk kez muayene olacağım genel bir muayene istiyorum hangi bölüme gidicem ben şimdi
Jinekoloji ve kadın Doğum aynı şey.. ama Siyami Ersek kalp Hastanesi orda kadın Doğum varmıymış ki ben yok diye biliyorum??

Kızlar nolur bi yardımcı olun yerleşme kanaması mı bu aanlamadım pedime pembe leke gelmiş dünde kahven rengi gelmişti midem de bi bulantı var hafiften bide peceteye sildiğimde goruyorum o lekeyi Kızlar benim adet başlangıcım adetime bi gün kala kahverengi yoğun bi akıntım olur ertesi güne adetim olur kırmızı görürdüm ne oluyo anlam veremiyorum test yapsam mı
BAT ne zaman?

Canlar sabah kasıklarım ağrıyınca bi de kahverengi leke görünce adet oluyorum sandım. Böyle başlar sonra sökülürüm genelde. Takibini yapabilmek için ped de taktım ama gelen giden yok. Çok özür dileyerek söylüyorum sadece kağıt havluya sürülüyor silerken. Yerleşme kanamasından şüphelenmeye başladım. İnşallah yanılmıyorumdur. Erken gebelik testi deneyeceğim bi de. Kaset test negatif çıktı. Umut Allah'tan. 🙏🏻❤️

X