Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
tosbaga tosbaga canım yarın at demiştin bugün ki testim böyle dün değerlendirdim bugünde değerlendiricem 🤗

Eklentiler

• 20210205_132043.jpg
    20210205_132043.jpg
    170,7 KB · Görüntüleme: 61
  • 20210205_132138.jpg
    20210205_132138.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 61
Birkaç gün önce rüyamda gebelik testi yaptığımı ve pozitif çıktığını görmüştüm. Bilinçaltı fena. Şaka bir yana benim rüyaların da hep tersi çıkar. Sonra böyle rüyasında görüp sonra hamile olduğunu öğrenen o kadar çokmuş ki. 🙈 Dün sabah tırnak ucu kadar leke oldu. Ped kullandım ki devamı olacak mı diye. Gün içerisinde bi daha olmadı. Bu sabah yine öyle pede az sürülmüş leke şeklinde kahverengi. Adet olacağım diyeceğim en kötü 1 gün oynar benim adetler, işte dün daha 3 gün var bu neyin nesi deyince. İnsan bu kadar belirtiye bir arada görünce kendine engel olamıyor işte. 🙈 Duamda hep Allahım sen mucizelere kadirsin, bir işaret gönder deyip durdum. Bunları işaret olarak görmek istedim herhalde. Nasip kısmet tabi ki. Allah her şeyin en güzel vaktini bilendir. ❤️
E bu süpeeer test yapmıstım negatifti ama lac gün önceydi hatırlayamadım?
sanki yerlesme kanaması gibi geldi umarım oyledir 🤲🏻

E bu süpeeer test yapmıstım negatifti ama lac gün önceydi hatırlayamadım?
sanki yerlesme kanaması gibi geldi umarım oyledir 🤲🏻
Umudumu kaybetmek istemiyorum, çok üzüldüm ama hâlâ umut arıyorum. Bu yerleşme kanaması dedikleri ağrı sancı yapıyor mu? Uzanınca hafifleyen kasık ağrım mevcut. Eğer bunu yerleşme kanaması olarak var sayarsak idrar testini ne zaman tekrarlamalıyım? Bu sabah ilk idrarla yaptım, normal kaset test, negatifti. Bat 7 Şubat. Zaten kullandığım testte idrarda 20mlU/ml hcg değeri saptayabilir yazıyor. 😐 Erken gebelik testiyle baksam nasıl olur sizce?

tosbaga tosbaga canım yarın at demiştin bugün ki testim böyle dün değerlendirdim bugünde değerlendiricem 🤗
ay maşşalah piki görmüşsün canım eşinle birlikte olmaya devam et kırmızı çizgi silikleşene kadar testini yap ve eşinle birlikteliğe devam et senin adına çok sevindim inanki . ben daha pik göremedim :KK43:

Umudumu kaybetmek istemiyorum, çok üzüldüm ama hâlâ umut arıyorum. Bu yerleşme kanaması dedikleri ağrı sancı yapıyor mu? Uzanınca hafifleyen kasık ağrım mevcut. Eğer bunu yerleşme kanaması olarak var sayarsak idrar testini ne zaman tekrarlamalıyım? Bu sabah ilk idrarla yaptım, normal kaset test, negatifti. Bat 7 Şubat. Zaten kullandığım testte idrarda 20mlU/ml hcg değeri saptayabilir yazıyor. 😐 Erken gebelik testiyle baksam nasıl olur sizce?
Suan gordum diğer mesajını.canım istersen kan ver daha için ferahlar umut vermek istemıyorum ama insallah gec döllenmiştir.agrı sızı yaparmı bilgim yok ama kasık agrıları hayra alamet gıbı 🤲🏻

Suan gordum diğer mesajını.canım istersen kan ver daha için ferahlar umut vermek istemıyorum ama insallah gec döllenmiştir.agrı sızı yaparmı bilgim yok ama kasık agrıları hayra alamet gıbı 🤲🏻
Çok teşekkür ederim dönüşleriniz için. Allah razı olsun. 🙏🏻❤️

1- 13-14
2- 28
3-

1- 13,14
2- 28
3- laboquick marka testle ( ilk denememde oldu)
4- Adet günümde ağrıyan kasıklarım 4 5 gün önceden başladı göğüslerimde hassaslaşmadı
5- Adete 2 gün kala öğrendim😊
Merhaba hayırlı olsun. Hayırlısıyla kucağınıza alın bebeğinizi 🐣 bir iey merak ettim göğüslerim hassaslaşmadı demişsiniz önceki aylar hassaslaşıyormu peki?

ay maşşalah piki görmüşsün canım eşinle birlikte olmaya devam et kırmızı çizgi silikleşene kadar testini yap ve eşinle birlikteliğe devam et senin adına çok sevindim inanki . ben daha pik göremedim :KK43:
Sende biran önce görürsün umarım kuzum adetime 9 gün kaldı tutarsa geç döllenme olacak ama eşimin kardeşi geliyo nasıl olacak bilmiyorum 16 şubat doğum günüm hediye gibi gelmesini çokistiyorum kuzum ya

Akintim vardi sut gibi beyaz camasirda sari görünüyordu az once onun esliginde 1 damla kan gelmis neden olabilir acaba

Sende biran önce görürsün umarım kuzum adetime 9 gün kaldı tutarsa geç döllenme olacak ama eşimin kardeşi geliyo nasıl olacak bilmiyorum 16 şubat doğum günüm hediye gibi gelmesini çokistiyorum kuzum ya
amin inş.canım bekliyorum bende testlere devam :) inş. görücem onu . ne zaman gelicekmiş

korkma canım süt akıntısı hamileliğe işaret inş. hamilesindir.ama panik yapma sonuçta hamile kalmak için uğraşıyoruz bu tarz kanamalar akıntılar normal
Ya biraz ayıp olcak ama kusura bakmayin ben hala gun asiri iliskiye devam ediyorum acaba iliskiden kalan sperm geri geliyorda ben onu akinti mi saniyorum olabilirmi boyle birsey

sut akintisi lekelenme benim yasadigim seyler.lekelenmeyi 3 gun gecti bugun hala yasiyorum.beta hcg 107 benim cnm
Acaba ne kadar kan gelmisti akinti beyaz camasirda sari sekilde kurumus icinde de 1 dmla kucuck kan var benm adetim 18 gun gecti acaba olabilirmi

X